2726
کاری عزیزم 

سابقه کار مرتبط تو ایران تو جای معتبر باید داشته باشی و مدرک تحصیلی از یک دانشگاه خوب 

تو رمز چشمک گرگ و شبان را دیر فهمیدی ‌‌‌‌/ همان اول حساب گله روشن بود باور کن ....
بیشتر جوونا فامیلامون رفتن  

اسم کاربریت رودیدم دلم هوس انجیرکرد پا شم برم بخورم😁نصبف شبی زابرامون کردی بخدا

چه جوری عطرهای مردونه و زنونه رو از هم دیگه تشخیص میدید؟ من نهایت بتونم فرق بین عطر مشهدی رو با بوی عن تشخیص بدم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سابقه کار مرتبط تو ایران تو جای معتبر باید داشته باشی و مدرک تحصیلی از یک دانشگاه خوب 

مدرکم از جای معتبره اما اگه کار تو یه جای معتبر داشتم که دیگه فکر مهاجرت نمیکردیم 😕

کار به ماها که باباهامون ساده هستن نمیرسه 😔

خوبه داری من عاشق انجیرم به جا منم بخور😂😂😂

من عاشقه انجیرخشکم😁😁چشم عشقم

چه جوری عطرهای مردونه و زنونه رو از هم دیگه تشخیص میدید؟ من نهایت بتونم فرق بین عطر مشهدی رو با بوی عن تشخیص بدم  
من الان دانشگاه گیلان کارشناسی خوندم کار هم پیدا نکردم‌...یعنی با همین میتونم برم؟

باید ارشد بخونی و مقاله هم سعی کنی حتما بدی تو دوره ارشد بعد تحصیلی اقدام کنی چون سابقه کار نداری ولی تحصیلی اگه نمره زبان خوب و مقاله داشته باشی میتونی عزیزم

تو رمز چشمک گرگ و شبان را دیر فهمیدی ‌‌‌‌/ همان اول حساب گله روشن بود باور کن ....
یعنی حتما اینجا باید شغل داشته باشی که بری؟شغل تو کجاها مثلا؟

اگه کاری بخوای بری خب آره دیگه باید سابقه کار مرتبط با رشته ات داشته باشی که حتما هم بیمه ات کرده باشن چون سابقه بیمه میخوان 

برای تحصیلی رفتن نیاز به سابقه کار نیست 

تحصیلی هم با مدرک لیسانس خیلی سخته اما اگه ارشد بخونی اوکی هست

برای مهاجرت کاری باید رزومه تون رو روی سایتای کاریابی بذارید سابقه کار بسیار مهمه  یه  شرکت پیدا کنید تازه بعد از کلی مصاحبه باید بیفتین دنبال ویزا گرفتن  

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )

كشور همسايه تركيه

يه خونه به قيمت ٤٠٠ميليون بخرى اقامت ميگيرى ديگه راحته

گرنگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد😍😍میشه واسه سلامتی کوچولوم یه صلوات بفرستی😍😍خدا ازم گرفتش بعد چهارسال انتظار واسه ارامش دلم دعا کنید😔امیدم از خدا قطع نشده منتظر اتفاقای خوبم🙏 دخترم ارامش زندگیم خدایا شکرت😍
2706