2737
2734
کانادا زیاد میرن انگارراحته

جیگر پوووووول دارن ک میرن 

اینجا همه میخوان مفتی برن

بعضیا مثل سگ هار پاچه میگیرن                          منت بر سر بنده حقیر گذاشته و لایک نفرمایید.                                                                     با تشکر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شهرزاد جان تو هم ميخواي بري😁😁

بقول امیرجعفری توفیلم اکسیدان که میگفت آخر سر همه میذارن میرن فقط من وتو و یه مشت چپرچلاغ میمونیم دورهم

چه جوری عطرهای مردونه و زنونه رو از هم دیگه تشخیص میدید؟ من نهایت بتونم فرق بین عطر مشهدی رو با بوی عن تشخیص بدم  
2728
بقول امیرجعفری توفیلم اکسیدان که میگفت آخر سر همه میذارن میرن فقط من وتو و یه مشت چپدچلاغ میمونیم دو ...

والا به خدا 😂

ني ني سايت نيس كه مادر شوهر سايته 😑😑😑😦😦
2738
سطح دانشگاهاش از مال ما بالاتر نیست، ولی خیلی هم بد نیست من ترکیه رو گذاشتم گزینه اخر

عزیزم دعوتت میکنم به دوستی 

چن تا سوال دارم ازت

لطفااا به هررر کی میپرستی لایکم نکن برام پست بزار ذوق کنم  ❤❤😙😙😍
چطوری میرید براتون راحته دلکندن از خانواده و فک وفامیل ترس از غربت ندارید 

سخته واقعاخیلی سخته..باخودم میگم آدم مگه چندبار زندگی میکنه که اونم بخواد از خانوادش دوربمونه وتوغربت سر کنه. بعد از اونورم باخودم میگم آدم مگه چندبارزندگی میکنه که نره دنبال آرزوهاش

چه جوری عطرهای مردونه و زنونه رو از هم دیگه تشخیص میدید؟ من نهایت بتونم فرق بین عطر مشهدی رو با بوی عن تشخیص بدم  
2706