1464
1520
ما فامیلامون رفتن کانادا المان استرالیا

دوسته خواهرم خیلی خانواده فقیری بودن . دختره شوهرکرد چه شوهره ثروتمندی خدا سرراهش قرارداد. درجا بردش انگلیس والان چندساله دارن انگلستان زندگی میکنن☺😉خداروشکربختش واقعابلندشد یهو.

چندتاازاشناهاهم رفتن اتریش(وین)

بــــزودی دراین مکان تیکـــربارداری نصب میشود ان‌شاءلله😍😍😍 الهــــے گفتی ناامیدنباش ماهم رو حرفت حساب کردیم،صددرصد روی قولت هستی😊خدایا دامن هممممه منتظرارو سبز کن چون همشون دیگه خستن

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

رفتن به اینجاهایی که گفتی پول میخواد متاسفانه

قاچاقی رفت بعضیاشون پناهنده شدن 

فقط 19 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شوهرم و بچهام همه زندگیمن مواظبشون باش🙏
دوسته خواهرم خیلی خانواده فقیری بودن . دختره شوهرکرد چه شوهره ثروتمندی خدا سرراهش قرارداد. درجا بردش ...

بیشتر جوونا فامیلامون رفتن 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1436
کاری عزیزم 

سابقه کار مرتبط تو ایران تو جای معتبر باید داشته باشی و مدرک تحصیلی از یک دانشگاه خوب 

تو رمز چشمک گرگ و شبان را دیر فهمیدی ‌‌‌‌/ همان اول حساب گله روشن بود باور کن ....
بیشتر جوونا فامیلامون رفتن  

اسم کاربریت رودیدم دلم هوس انجیرکرد پا شم برم بخورم😁نصبف شبی زابرامون کردی بخدا

بــــزودی دراین مکان تیکـــربارداری نصب میشود ان‌شاءلله😍😍😍 الهــــے گفتی ناامیدنباش ماهم رو حرفت حساب کردیم،صددرصد روی قولت هستی😊خدایا دامن هممممه منتظرارو سبز کن چون همشون دیگه خستن
اسم کاربریت رودیدم دلم هوس انجیرکرد پا شم برم بخورم😁نصب‌ شبی زابرامون کردی بخدا

خوبه داری من عاشق انجیرم به جا منم بخور😂😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سابقه کار مرتبط تو ایران تو جای معتبر باید داشته باشی و مدرک تحصیلی از یک دانشگاه خوب 

من الان دانشگاه گیلان کارشناسی خوندم کار هم پیدا نکردم‌...یعنی با همین میتونم برم؟

تیکر یکسالگی دختر نازم پانیذ
1432

مدرکم از جای معتبره اما اگه کار تو یه جای معتبر داشتم که دیگه فکر مهاجرت نمیکردیم 😕

کار به ماها که باباهامون ساده هستن نمیرسه 😔

خوبه داری من عاشق انجیرم به جا منم بخور😂😂😂

من عاشقه انجیرخشکم😁😁چشم عشقم

من الان دانشگاه گیلان کارشناسی خوندم کار هم پیدا نکردم‌...یعنی با همین میتونم برم؟

باید ارشد بخونی و مقاله هم سعی کنی حتما بدی تو دوره ارشد بعد تحصیلی اقدام کنی چون سابقه کار نداری ولی تحصیلی اگه نمره زبان خوب و مقاله داشته باشی میتونی عزیزم

تو رمز چشمک گرگ و شبان را دیر فهمیدی ‌‌‌‌/ همان اول حساب گله روشن بود باور کن ....
1396
یعنی حتما اینجا باید شغل داشته باشی که بری؟شغل تو کجاها مثلا؟

اگه کاری بخوای بری خب آره دیگه باید سابقه کار مرتبط با رشته ات داشته باشی که حتما هم بیمه ات کرده باشن چون سابقه بیمه میخوان 

برای تحصیلی رفتن نیاز به سابقه کار نیست 

تحصیلی هم با مدرک لیسانس خیلی سخته اما اگه ارشد بخونی اوکی هست

برای مهاجرت کاری باید رزومه تون رو روی سایتای کاریابی بذارید سابقه کار بسیار مهمه  یه  شرکت پیدا کنید تازه بعد از کلی مصاحبه باید بیفتین دنبال ویزا گرفتن  

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
1514