1662
1605

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

1522

فعلا راحت ترینش ترکیه اس

این دود سیه فام که از بام وطن خاست/ از ماست که بر ماست    وین شعله سوزان که برآمد ز چپ و راست/ از ماست که برماست   گر جان به لب ما رسد از غیر ننالیم، با کس نسگالیم/ از خویش بنالیم که جان سخن اینجاست، از ماست که برماست
منم میخوام مهاجرت تحصیلی کنم 

منم

این دود سیه فام که از بام وطن خاست/ از ماست که بر ماست    وین شعله سوزان که برآمد ز چپ و راست/ از ماست که برماست   گر جان به لب ما رسد از غیر ننالیم، با کس نسگالیم/ از خویش بنالیم که جان سخن اینجاست، از ماست که برماست
1668
برا تحصیل خوبه ؟

سطح دانشگاهاش از مال ما بالاتر نیست، ولی خیلی هم بد نیست

من ترکیه رو گذاشتم گزینه اخر

کانادا زیاد میرن انگارراحته

جیگر پوووووول دارن ک میرن 

اینجا همه میخوان مفتی برن

بعضیا مثل سگ هار پاچه میگیرن                          منت بر سر بنده حقیر گذاشته و لایک نفرمایید.                                                                     با تشکر

برو ترکیه خیلی خوبه ایرانی پره

فقط 5 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا مواظب جوجه تودلم باش😍🙏هایلینممامان داره برای لمس دستای کوچولوت لحظه شماری میکنه وجودم😍😍
شهرزاد جان تو هم ميخواي بري😁😁

بقول امیرجعفری توفیلم اکسیدان که میگفت آخر سر همه میذارن میرن فقط من وتو و یه مشت چپرچلاغ میمونیم دورهم

خدایا ساحل زندگیمو دست خودت سپردم..شک ندارم خودت قشنگترین و بهترین قایق رو برام میفرستی
1645