2703
2553
بچه ها برام دعا کنید شاید خدا از دعای شما دوستان بهم نظر بندازه.شرایطم خیلی سخته خیلی

ببین گلم یکی از علتایی که باعث میشه حس کنی کمبود محبت داری اینه که ساعات زیادی تنها باشی و بیکار باشی خودتو اونقدر سرگرم کن که وقت فکر کردن ب این مسائلو نداشته باشی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
امشب تولدم  بود  شوهرم  اصلا  یادش  نبود

تولدت مبارک عزیزم،ان شاءالله طول عمر با عزت داشته باشی

شوهرهامون دغدغه فعلیشون یه لقمه نونه 

دیگه دلم واسشون میسوزه به خدا

میشه واسه نی نی دار شدن خواهرم صلوات بفرستین
من اصلا نه محبت رو حس میکنم نه نیازی دارم بهش اصلا کلا نسبت به محبت مقاومم چون از پدرومادر محبت ندید ...

خدا به داد دلت برسه

با اینحال مطمئنم خیلی قدر شناس هستی 

چون نداشتنش رو تجربه کردی 

و گفت هرگز جز مردم نادان کسی از رحمت خدا ناامید نیست
ببین گلم یکی از علتایی که باعث میشه حس کنی کمبود محبت داری اینه که ساعات زیادی تنها باشی و بیکار باش ...

اینطور ادمایی که ب زن محبت نمیکنن زیاد دورشون بری میگن زنه اویزونه باهات دعوا هم میکنم بس توهم ب مامان بابا خواهر و... محبت کن و بهشون برس تا اوناهم پاسخ محبتتو بدن

2714
ببین گلم یکی از علتایی که باعث میشه حس کنی کمبود محبت داری اینه که ساعات زیادی تنها باشی و بیکار باش ...

درسته ولی مشکلم بزرگه کسی هست که داره باهام دشمنی میکنه و بقیه رو هم باهام بد میکنه و اینکه این شخص کسیه که ازش هیچکس توقع این کارا نداره.

خدا به داد دلت برسه با اینحال مطمئنم خیلی قدر شناس هستی  چون نداشتنش رو تجربه کردی

عادت کردم به تنهایی و بی کسی چون خونه ی پدرم تنها بودم توجهی بهم نمیشد واسه همین وابسته و دلبسته نمیشم به کسی حوصله ی شوهرمم ندارم اجبارا تحملش میکنم

درسته ولی مشکلم بزرگه کسی هست که داره باهام دشمنی میکنه و بقیه رو هم باهام بد میکنه و اینکه این شخص ...

مطمن باش کسی که داره روابط تورو با اطرافیان خراب میکنه ب زودی از جایی که فکر نمیکنی حتی یا دستش برا اطرافیان رو میشه یا یکی اونو جلو کسانی که دوستشون داره خراب میکنه

2706