2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دوست دارم شوهرم غرق محبتم کنه بغلم کنه بوسم کنه کادو وا سم بخره. ول ی فقط میگه گشنمه چی داریم بخور ...

احتمالا شوهرت تو خانواده مرد سالار بزرگ شده که ب دیدش زن فقط وظیفش خونه داری و بچه داریه مردم وظیفش تامین مخارج زیاد در دسترس نباش ارایش کن ب خودت برس ولی هروقت که ازت رابطه خواست قبول نکن مردا هرچی دورشون بری پرو میشن محبت نمیکنن هرچی بی محل کنی بدتر تشنه میشن برات

دوست دارم شوهرم غرق محبتم کنه بغلم کنه بوسم کنه کادو وا سم بخره. ول ی فقط میگه گشنمه چی داریم بخور ...

بهش همینارو گفتی؟

اهل بحث در مجازی نیستم شما حرف بعدیتم درسته🙏
خدا که ارامش بخشه ولی خب دردش از بین نمیره.خیلی دارم تحمل میکنم بی عدالتی ها و بی احترامی ها و زورگو ...

میدونم عزیزم درکت میکنم ولی آیا تو اون لحظه ها میشه به کسی غیر خدا پناه برد؟ وقتی خو تاریکی شب داری به غم هات فکر میکنی همه خوابن هممممه تنها اونه که داره نگاهت میکنه و هرگز ازت غافل نیست وقتی پناهی نداری به کی جز خدا میشه پناه برد؟ حداقلش اینه که میتونی یه دل سیر براش گریه کنی 😔

از میان دو واژه انسان و انسانیت اولی در میان کوچه ها و دومی در لابلای کتاب ها سرگردان است 🙂📍ویکتور هوگو
2706