1542
1578
عنوان

کمبود محبت

| مشاهده متن کامل بحث + 529 بازدید | 53 پست

بچه ها برام دعا کنید شاید خدا از دعای شما دوستان بهم نظر بندازه.شرایطم خیلی سخته خیلی

به نیتم هرچندتا که میتونید صلوات بفرستید  🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌹                      التماس دعا💚
منم سعی میکنیم خودم رو دوست داشته باشم و برای خودم وقت بزارم اما خب نمیشه......به چیزی همیشه درونم ...

اره... 

I am everything I could ever need; I'm my own lover, family, friend, a shoulder to cry on, the only person I could rely and trust, I am strong, honest, powerful. I AM EVERYTHING 🌞💥🌼🌻
دوست دارم شوهرم غرق محبتم کنه بغلم کنه بوسم کنه کادو وا سم بخره. ول ی فقط میگه گشنمه چی داریم بخور ...

احتمالا شوهرت تو خانواده مرد سالار بزرگ شده که ب دیدش زن فقط وظیفش خونه داری و بچه داریه مردم وظیفش تامین مخارج زیاد در دسترس نباش ارایش کن ب خودت برس ولی هروقت که ازت رابطه خواست قبول نکن مردا هرچی دورشون بری پرو میشن محبت نمیکنن هرچی بی محل کنی بدتر تشنه میشن برات

انجام فال و باطل کردن دعا و طلسم تضمینی 

خريد شيرخشك هاي خارجي اس ام اي ، آپتاميل ، سيميلاك ، پدياشور و نيدو با ارسال فوري و امكان پرداخت در محل از فروشگاه مادرآن 😊 

برای مشاهده کلیک کنید

خدا که ارامش بخشه ولی خب دردش از بین نمیره.خیلی دارم تحمل میکنم بی عدالتی ها و بی احترامی ها و زورگو ...

میدونم عزیزم درکت میکنم ولی آیا تو اون لحظه ها میشه به کسی غیر خدا پناه برد؟ وقتی خو تاریکی شب داری به غم هات فکر میکنی همه خوابن هممممه تنها اونه که داره نگاهت میکنه و هرگز ازت غافل نیست وقتی پناهی نداری به کی جز خدا میشه پناه برد؟ حداقلش اینه که میتونی یه دل سیر براش گریه کنی 😔

فقط 26 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از میان دو واژه انسان و انسانیت اولی در میان کوچه ها و دومی در لابلای کتاب ها سرگردان است 🙂📍ویکتور هوگو
1546
1566
بچه ها برام دعا کنید شاید خدا از دعای شما دوستان بهم نظر بندازه.شرایطم خیلی سخته خیلی

ببین گلم یکی از علتایی که باعث میشه حس کنی کمبود محبت داری اینه که ساعات زیادی تنها باشی و بیکار باشی خودتو اونقدر سرگرم کن که وقت فکر کردن ب این مسائلو نداشته باشی

من از طرف خانوادم دارم و خیلی ضربه خوردم در حدیکه ازم سو استفاده شد هم جسمی هم روحی بخودم قول دادم ...

ضربه هایی که خانواده میتونن به ادم بزنن بدترینه

به نیتم هرچندتا که میتونید صلوات بفرستید  🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌹                      التماس دعا💚
امشب تولدم  بود  شوهرم  اصلا  یادش  نبود

تولدت مبارک عزیزم،ان شاءالله طول عمر با عزت داشته باشی

شوهرهامون دغدغه فعلیشون یه لقمه نونه 

دیگه دلم واسشون میسوزه به خدا

میشه واسه نی نی دار شدن خواهرم صلوات بفرستین
1396
من اصلا نه محبت رو حس میکنم نه نیازی دارم بهش اصلا کلا نسبت به محبت مقاومم چون از پدرومادر محبت ندید ...

خدا به داد دلت برسه

با اینحال مطمئنم خیلی قدر شناس هستی 

چون نداشتنش رو تجربه کردی 

و گفت هرگز جز مردم نادان کسی از رحمت خدا نا امید نیست. آقایون سایت لطفا درخواست دوستی ندین سپاس
ببین گلم یکی از علتایی که باعث میشه حس کنی کمبود محبت داری اینه که ساعات زیادی تنها باشی و بیکار باش ...

اینطور ادمایی که ب زن محبت نمیکنن زیاد دورشون بری میگن زنه اویزونه باهات دعوا هم میکنم بس توهم ب مامان بابا خواهر و... محبت کن و بهشون برس تا اوناهم پاسخ محبتتو بدن

1480