1507
1482
از کجا شنیدی؟

تو گروه واتس 

‏دخترا وقتی لباس دخترونه میپوشن قشنگ میشن، لباس پسرونه میپوشن قشنگ میشن، لباس نظامی میپوشن قشنگ میشن، لباس نمیپوشن قشنگ میشن. خدایا چیه این موجود اصلا، تمام تنم داره میلرزه

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

1473
ذرتی که استفاده کردید ایرانی بوده به احتمال بالا

نمیدونم ایرانی بوده یا نه ولی اینکه گفتن مادر ودختر فلان شده واینا تو هیچ سایت خبری معتبر پخش نشده بود بعد هم که خیلی شایعه زیاد شد گفتن همچین چیزی واقعیت نداره 

هر دوش

اينا كه ميگن حدود يكى دوماهه وارد كردن بعد ديدن آلودس كارى نكردن اما اين فله اى ها هم كه ميگيريم ميگن دستكارى ژنتيك كردن كه اونم نبايد خورد حالا در مورد بلالش نشنيدم 

‏دخترا وقتی لباس دخترونه میپوشن قشنگ میشن، لباس پسرونه میپوشن قشنگ میشن، لباس نظامی میپوشن قشنگ میشن، لباس نمیپوشن قشنگ میشن. خدایا چیه این موجود اصلا، تمام تنم داره میلرزه
اينا كه ميگن حدود يكى دوماهه وارد كردن بعد ديدن آلودس كارى نكردن اما اين فله اى ها هم كه ميگيريم ميگ ...

اصلا این قضیه بر میگرده به بیست سال پیش که این بذر و دستکاری ژنتیکی  کردن، به اصطلاح تراریخته است ،هر محصول که باهاش سر و کار داره نباید استفاده شه 

مهربانم‌ ،جانم ،نبضم ،ضربانم،عشقم ،نفسم ،همینجوری کرم دارم صدات کنم عزیزم 
8
همین‌ارگانیک ها هم ممکنه آشغال باشع،چه اعتمادی هست؟

از جایه مطمئن باید خرید عزیزم،باید حسابی بگردی، من شیر محلی میخواستم بخرم کل شهرو زیرو رو کردم تا یه فروشنده خوب پیدا کردم که انسانه وجدان داره آشغال نمیده دست مردم،خیلیا به گاواشون که دارو ضد انگل میدن بعدش که شیر میدوشن میدن دست مردم در صورتی که این خانمی که ازش شیر میخرم تا چن روز شیری که میدوشه رو میریزه دور کلیم مشتری داره،بگردی فروشنده ای که انسانیت داره حتما پیدا میکنی.

نمیدونم ایرانی بوده یا نه ولی اینکه گفتن مادر ودختر فلان شده واینا تو هیچ سایت خبری معتبر پخش نشده ب ...

من درمورد  این قضیه فوت مادرو دختر چیزی نمیدونم،ولی خودم چن هفته قبل که پفک خوردم زبونمو دهنم دچار تاول شد حتی یادمه چن مدت قبلشم که پفک خورده بودم این جور شده بودم،میگن ذرتایه آلوده رو باهاش پفک درست کردن،خیلیا بعد خورون پفک دچار حالت تهوعو استفراغ شدن،ولی در کل به هیچ چیزی اعتبار نیست هیچ چیز سالمی پیدا نمیشه تو این خراب شده چون نظارت نیست.

1403
من درمورد  این قضیه فوت مادرو دختر چیزی نمیدونم،ولی خودم چن هفته قبل که پفک خوردم زبونمو دهنم د ...

خواهرشوهرم میگفت اخبار هم گفته که ذرت آلوده وارد شده 

پسرم گریه کرد پفک خرید اومدیم خونه قایم کردم حواسش نبود بردم پس دادم

سخت هست که کوه درد باشی و دیگران به ارامش ظاهرت حسادت کنند
خواهرشوهرم میگفت اخبار هم گفته که ذرت آلوده وارد شده  پسرم گریه کرد پفک خرید اومدیم خونه قایم ...

خوب کاری کردی،اگه آلوده ام نباشه پفک برا سلامتی کلا ضرر داره به جاش براش فندق پسته بادوم بخر،انجیر خشک توت خشک،به چیزایه سالم عادتش بده

خوب کاری کردی،اگه آلوده ام نباشه پفک برا سلامتی کلا ضرر داره به جاش براش فندق پسته بادوم بخر،انجیر خ ...

نمیخوره آجیل و خشکبار 

گردو میذارم لای خرما در میاره

ولی عاشق میوه هست 

هیچوقت پفک نمیخواست اون روز لج کرده بود

براش بستنی میخرم معمولا با آبمیوه که البته اونا هم جالب نیست 

سخت هست که کوه درد باشی و دیگران به ارامش ظاهرت حسادت کنند
نه بابا شایعه الکی درست میکنن نوش جونت منم یه هفته پیش پفیلا درست کردیم خوردیم 

نه عزیزم شایعه نیست من از چند جای معتبر شنیدم .در ضمن همشون که نیست یه وقت خدایی نکرده گیر یکی میوفته به نظرم ریسک نکن

1508