1507
1411
عنوان

بچه ها بدبخت شدم شوهرم ...

| مشاهده متن کامل بحث + 1653 بازدید | 105 پست

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

1473
میگه چهار پنج روزه نخوردم قسم خورد

نگران نباش 

بره دکتر روانپزشک کمکش میکنه

من داییم عمل قلب باز داشت دکتر واسش نوشته بود

زیاد مصرف کرده بود روش اثرش کرده بود

فراموشی و فعالیت زیاد و خستگی و...

اما خوب شد

میگه میریخته تو پلاستیک برام میاورده اسمشم نمیدونه

شما باور میکنین ؟؟ مگه میشه کسی قرص بخوره اون هم این همه مدت و ندونه چی میخوره ، بازم میگم همین فردا صبح به زور هر طوری که شده ببرید تست اعتیاد

1432
فردا میبرمش

عزیزم اگه واقعا شوهرت برای بهتر شدن رابطه جنسیتون داشته قرص میخورده،بهتره اول شما خیالشو راحت کنی که کاملا ازش راضی هستی و چیز بیشتری نمیخای که لازم باشه قرص مصرف کنه.چون متاسفانه خیلی از اقایون و یا خانوما خیلی توقعات و انتظارات زیادی دارن درحالیکه رابطشون کاملا عادی و سلامت هستن.

اگرهم.واقعا مشکل دارن بهتره به پزشک مربوط مراجعه بشه چون ترامادول واقعا عوارض بدی داره.

میشه بگی منظورتون از راننده کیه؟ راننده شوهرتونه؟من درست متوجه نشدم.

اگه واقعا بدون اینکه بدونه اون قرصا چین و اسمشون چیه و ازیه زاننده میگرفته و مصرف میکرده باید خیلی حواست به شوهرت باشه اخه اینکار نهایت سادگی هستش،شایدم داره الکی به شما اینطوری میگه که خودشو تبرئه کنه.

عزیزم اگه واقعا شوهرت برای بهتر شدن رابطه جنسیتون داشته قرص میخورده،بهتره اول شما خیالشو راحت کنی که ...

نمیدونم واقعا ولی فکر نکنم دروغ بگه هر چند امشب به همه چیز شک کردم

راننده هست اون اقا و برای همسرم گاهی کار میکنه

ما سر رابطه جنسیمون خیلی دعوا داریم پیش چند تا دکترم رفته و درمانش رو ادامه نداده ولی قرص این اقا رو‌ پنج ماهه داره میخوره

واقعا من امشب سکته میکنم

خلاصه کلی پیگیرش شدم و بعد دو ساعت دعوا میگه از راننده قرص میگرفته میخورده واسه اینکه رابطمون بهتر ب ...

زیادی بهش گیر نده، این قرص رو اکثر مردا میخورن واسه رابطه شون ، میتونه بزاره کنار کاری نداره

زیادی بهش گیر نده، این قرص رو اکثر مردا میخورن واسه رابطه شون ، میتونه بزاره کنار کاری نداره

اینقدر زدمش اینقدر فحشش دادم

دارم میمیرم

گفتم فردا زنگ میزنم مامان بابات بیا ببرنت کمپ

1474
قرص b2خیلی خوب نیست کسی که بخواد ترک کنه میزاره زیر زبونش

الان دوستم انلاین بود بهش گفتم قرص روش ننوشته b2 , گفت بله انگار همینو نوشته شما درست گفتید ، حالا بنظرتون شوهرش معتاده و در کنار مواد این قرص رو میخوره یا ترک داره میکنه ؟؟

الان دوستم انلاین بود بهش گفتم قرص روش ننوشته b2 , گفت بله انگار همینو نوشته شما درست گفتید ، حالا ب ...

نه این چندتا مشکل داره و متاسفانه طرف از سادگیش استفاده کرده واین قرص و بهش معرفی کرد

نه این چندتا مشکل داره و متاسفانه طرف از سادگیش استفاده کرده واین قرص و بهش معرفی کرد

اینو کار ندارم ، اون که مسلمن خودش خورده ، حالا بنظرتون معتاده و در کنار مصرف مواد میتونه از اینم استفاده کنه ؟؟منتظره جواب رو براش بفرستم 

1457