2726
عنوان

helena96 ام دوستای گلم بیایین نظر بدین همتون ببینم خوب شده؟😍

| مشاهده متن کامل بحث + 827 بازدید | 61 پست
وای خدای من خیلی عالیههههههههههه عزیزم 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍 موفق باشی دوست هنرمند من&nb ...

😍😍خیلییییی ممنون از همتون خیلی خوشحالم کردین مهربونااااااااا . واقعا مرسی دوستم  شمام همیشه موفق باشی 😍😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😍😍خیلییییی ممنون از همتون خیلی خوشحالم کردین مهربونااااااااا . واقعا مرسی دوستم  شمام همیشه م ...

عزیزمی 💜

ما حقیقتو میگیم 

واقعا محشر بود 

You hate your life ... While some people dream of having your life 😍😍😍
2728

عالیههههههه موفق باشی   

آنچه درباره  کوروش بزرگ برای محقق  جای تردید ندارد،قطعا این است که لیاقت سیاسی و نظامی فوق العاده در وجود وی با چنان انسانیت و مروتی درامیخته بود که درتاریخ سلسله های پادشاهان شرق  پدیده ای تازه به شمار میآمد .   
خیلی قشنگه  عزیزم راجب این کلاسا بیشتر توضیح میدی

مرسی عزیزم . بله حتما... کلاس مجازی تو اپلیکیشن هستش کلاسا با فیلم و عکس . البته خیلی کلاس مجازی هست این مدلی ولی خدایی هیچکدوم مثل مال استاد شیرین نیس من خیلی گشتم اخرش با کلی تحقیق استاد و انتخاب کردم . میتونی دوره هارو یه جا پول بدی همه ی 9 ترم یعنی 9 ماه رو یه جا بخری اونوقت همه آموزشای 9 ماه برات باز میشه که من اینطوری خریدم یه جا . میتونی قسطی هم مال هر ماه رو بخری ماه به ماه واریز کنی و جلو بری . بعد یه هفته فرصت تمرینه هر هفته شنبه هم رفع اشکاله هنرجوها جمعه شب میفرستن تمرینارو استاد شنبه چک میکنه و ریزترین ایرادم داشته باشی بهت میگه تا درستش کنی . یه چیزیشم خوبه فیلماش خیلی با کیفیته و اینکه مجازیه همیشه داریش راحت تمرین میکنی هر موقع خواستی   😀

مرسی عزیزم . بله حتما... کلاس مجازی تو اپلیکیشن هستش کلاسا با فیلم و عکس . البته خیلی کلاس مجازی هست ...

مرسی از توضیحت

اسم اپلیکشین چیه؟

ازکجا دانلود کنم؟

هزینه ها چه جوره؟

مرسی از توضیحت اسم اپلیکشین چیه؟ ازکجا دانلود کنم؟ هزینه ها چه جوره؟

باید خود استاد بهتون بده اپلیکشن رو عزیزم هزینه اش رو والا الان خبر ندارم چرا دروغ بگم من تقریبا 3 ماه پیش ثبت نام کردم و اون موقع هم دوره هاشون پرداخا یکجا تخفیف داشت هم قسطیاشون ارزوتر بود که استاد ماه نهم رو که چهره خیس و پیر مرد رو اضافه کرد گفت دورهامون گرونتر میشه و بدون تخفیف الان نمیدونم چند شده از وقتی گرونتر شده

2706