2726
عنوان

خانوما کمکم کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 354 بازدید | 57 پست
مرسی عزیزم ... چشم❤ 

بی بلا عزیزم خوشبخت باشی ❤🌷

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخه میدونی هیچ کسو ندارم ک منو بفهمه... تنهام خیلی تنها  ادم تنها هم ک حرفای خودشو با خودش بز ...

خب اخه نشد دلیل که!

منم تو یه شهر غریبم ولی بجای ناراحتی گاهی تنهامیرم بیرون گاهی کتاب میخونم گاهی خودمو میندازم بغل شوهرم باهاش درددل میکنم حای اگ بعضی وقتانخواد همراهیم کنه...

دست خودتو بگیر از این مدل زندگی نجات بده

منم همینطوریم...اخه یه زمان یه حسابدار خانوم اورده بودن بس ک این زنه خودشو ول میداد جلو همه دیگ بهش ...

ولی شماهم حتما یه دکتر برو منم میخوام برم اخه اینجور که نمیشه زندگی کرد من دارم دیوونه میشم دیگه

برای حال دلم دعا کنید😔😔
2728
فداتشم...انشالله ک سالم سلامت و خوشبخت و خوشحال باشی همیشه

مرسی عزیزدلم

شما هم همینطور🌷

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
منم تمام اینکارا رو کردم... ولی موقت حالم خوب میشه 😑😐

اره منم همینطوره برام

موقتیه ولی خب کنارش نمیزارم....وگرنه جز این مگ چی از دستم برمیاد؟

کوتاه نیا کم نیار سعی کن تغییرات زندگیتو زیاد کنی

اره منم همینطوره برام موقتیه ولی خب کنارش نمیزارم....وگرنه جز این مگ چی از دستم برمیاد؟ کوتاه نیا ...

راستی جدیدا خیلیم به خودش میرسه 😐😐😐 

خیلی از خودش تحویل میگیره...😑😑

اخه خیلی وقتا ک بحث مون میشه میگه خیلی بهتر از تو برا من هستن

ببخشید ،قلط کرده

تو ناراحت نشو میخاد حرصت بده تو هم بخند بگو خداروشکر ،کم محلش کن بذار بیاد سمتت خیلی نچسب بهش فک کنه کیه

راضیم به رضای خدا 

میدونی اینجا شهر کوچیکه ...

همه شوهرم و خانواده شو میشناسن

شوهرم خیلی خیلی خوشگل نیستا ولی خوب استایل خوبی داره اخلاقشم خیلی جذابه و اوضاع مالیشم به نسبت عالیه

شنیدم قبل من دخترا شماره اینو گیر میاوردن و زنگ میزدن بهش پیشنهاد میدادن یه چند دفعه هم خاستگاریش کردن از خانواده و بدبختیش اینه ک بعد ازدواج هم گاهی این صحنه رو دیدم ک دخترا میان سمتش

راستی جدیدا خیلیم به خودش میرسه 😐😐😐  خیلی از خودش تحویل میگیره...😑😑

خب از شما توجه نمیبینه هی میخاد خودشو نشون بده دیگه...

میدونی چیه؟ ادم باید کنار همسرش خیلی خوش و راحت باشه ولی شما براش شرایطی فراهم نکردی ک ازت حس خوب بگیره پس مجبوره ب ظاهرش برسه تالااقل ازخودش رضایت داشته باشه...

یه تکونی ب زندگیت بده