2703
2553
عنوان

خانوما کمکم کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 354 بازدید | 57 پست
منم هرشب خواب خیانت شوهرمو میبینم حالا بیچاره هیچ کاری انجام نمیده ها ولی چون چندسال پیش انجام داده ...

خیلی سخته خیلی....یه ادم دیوووونه شدم یعنی بیرون باشه همش فک میکنم ک....

عزیم کسیکه بخواد بره میره. ب زور نمیشه جلوی کاریو گرفت عوض اینکه بشینی الان هوار هوار کنی ب این فکر کن ک چیکار کنی شوهرت جذلت بشه اینجوری ک تو میگی تو فکرشم نباشه تو مجبورش میکنی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

آره بخدا باور کن من ی عالمه مورد اینطوری سراغ دارم همین دوستم که میگم میزد به شوهرشو زهر زار گریه می ...

مرسی عزیزممممم... ولی اینقد این بحث داغونم کرده ک اومدن بچه مم خوشحالم نمیکنه😔😔

شایدم جدا شدیم 

2456
عاشقته دختر مطمئن باش دوست نداشت که باهات ازدواج نمیکرد خیلی هم خوبی چرا اعتماد به نفست کمه؟ برو ...

مرسی عزیزم ... ولی متاسفانه از همون اول من و شوهرم با عشق ازدواج نکردیم و فک کنم این زندگی پایانش نزدیکه😔😔😔

نمیدونم...اخه تو یه سال ک ازدواج کردم اومدم شهر شوهرم ادم تنها و افسرده شدم طوری ک جز خودش هیچ کسو ا ...

اینکارارو نکن باخودت عزیزمن!

ازدواج باید باعث رشدت بشه ن اینکه افسردت کنه...

یه تغییراتی تو سبک زندگیت بده...از همین فرداشروع کن یه تصمیمایی بگیر و حتما بهشون عمل کن

انگار یجورایی دچار یکنواختی شدی سعی کن تغییراتتو هرروز براخودت مرور کنی

نزار زندگیت اینجوری ادامه پیداکنه. حیفی اخه

مرسی عزیزم ... ولی متاسفانه از همون اول من و شوهرم با عشق ازدواج نکردیم و فک کنم این زندگی پایانش نز ...

یه مشاور حتما برو 

سرسری نگیر حتما برو ببین چی میگه نظرش چیه

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
خیلی سخته خیلی....یه ادم دیوووونه شدم یعنی بیرون باشه همش فک میکنم ک....

بخدا درکت میکنم من انقدر حالم بده دیگه که حتی نمیزارم سرکارم بره بخدا خودم کار میکنم میدونم زندگی رو برای اونم زهر مار کردم ولی دست خودم نیست تو سخت ترین شرایط هستیم ولی بهش نمیتونم اعتماد کنم که تا سر خیابونم تنها بره ولی من قصد دارم حتما پیش یه روان پزشک برم شاید درس شد

برای حال دلم دعا کنید😔😔
2714

اینقد تو زندگیم درد دارم ک بخدا گیج شدم یه درد فراموش کنم یه درد دیگ یادم میاد ...

هیچ وقت فک نمیکردم اینطوری بشه زندگیم 

همیشه اطرافیانم خیلی دوستم داشتن 

خیلیا دوست داشتن با هم ازدواج کنیم (ک از شوهرم خیلی سرترن)

الان زندگیم مث آدمای نفرین شده س

بخدا درکت میکنم من انقدر حالم بده دیگه که حتی نمیزارم سرکارم بره بخدا خودم کار میکنم میدونم زندگی رو ...

منم همینطوریم...اخه یه زمان یه حسابدار خانوم اورده بودن بس ک این زنه خودشو ول میداد جلو همه دیگ بهش شکاک تر شدم

😔😔

به جای غصه خوردن به فکر چاره باش عزیزم

من که میدونم حساس شدی

ولی باید از زبون یه آگاه بشنوی تا باور کنی

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
اینکارارو نکن باخودت عزیزمن! ازدواج باید باعث رشدت بشه ن اینکه افسردت کنه... یه تغییراتی تو سبک زن ...

اخه میدونی هیچ کسو ندارم ک منو بفهمه...

تنهام خیلی تنها 

ادم تنها هم ک حرفای خودشو با خودش بزنه خل و چل میشه 

اعتماد به نفس میاد پایین 

بخدا موندم چ خاکی تو سرم بریزم

به جای غصه خوردن به فکر چاره باش عزیزم من که میدونم حساس شدی ولی باید از زبون یه آگاه بشنوی تا باو ...

اره عزیزم...تو شهر شوهرم اینا ک یه شهرستان کوچیکه از اینجور دکترا ندارن...

اره عزیزم...تو شهر شوهرم اینا ک یه شهرستان کوچیکه از اینجور دکترا ندارن...

برو تو شهر خودت یا مرکز استان

ولی حتما برو

زندگیتو تلخ نکن عزیزم حیفه🌷

2706