2726
عنوان

خانوما کمکم کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 354 بازدید | 57 پست
اخه خیلی وقتا ک بحث مون میشه میگه خیلی بهتر از تو برا من هستن

باور میکنی؟ از روی عصبانیت یه چیزی میگه

مردا موقع دعوا خون به مغزشون نمیرسه😉به دل نگیر😉

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم همسرتون چجوریه 

ولی اللن که بارداری هر وقت دیدی فکرا عین خوره ذهنتو خوردن ذکر لا حول و لا قوه الا بالله بگو خلاصه معنیشم میشه هیچ قوه و اراده ای بالاتر از خداوند نیست

از میان دو واژه انسان و انسانیت اولی در میان کوچه ها و دومی در لابلای کتاب ها سرگردان است 🙂📍ویکتور هوگو
2728
باور میکنی؟ از روی عصبانیت یه چیزی میگه مردا موقع دعوا خون به مغزشون نمیرسه😉به دل نگیر😉

خیلی ادم خوبیه خیلی دوسش دارم ولی گاهی اوقات میگم شاید من دارم کم میذارم براش...شاید منو دوست نداره

چون  بچت دختره این خوابهارو میبینی من با تجربه از خیللللی از دوستام میگم....من خودم سر بارداریم همش خواب میدیدم ی مردو بغل میکردم نازش میکردم بعد فهمیدم پسره بچم ...دوست  دیگم همش شبها با گریه بلند میشد خواب میدید شوهرش با ی دختره میگفت محکم میزدم تو کمرش از خواب میپرید میگفتم تو یکی را داری هر چی قسممممم ...ی دوست دیگم میگفت هر شبببببببب خواب میدیدم با ی مرد میخابم آقا ما رفتیم به زنداییمون گفتیم تعبیر خواب بلده گفت بچه هاتون اون جنسی ان

چون  بچت دختره این خوابهارو میبینی من با تجربه از خیللللی از دوستام میگم....من خودم سر بارداریم ...

مرسی عزیزم خیلی جالب بود 😘😘😄😄 

ولی میدونی کار من از خواب گذشته تا حدی بهش شک دارم ک فک میکنم وقتی من خونه بابامم کسی رو میاره اینجا

خیلی ادم خوبیه خیلی دوسش دارم ولی گاهی اوقات میگم شاید من دارم کم میذارم براش...شاید منو دوست نداره

عاشقته دختر مطمئن باش

دوست نداشت که باهات ازدواج نمیکرد

خیلی هم خوبی چرا اعتماد به نفست کمه؟

برو یوگا برای روحیه ت خوبه

برید خرید گردش دور دور 

سرتو به کتاب گرم کن

نذار انرژی منفی سمتت بیاد

همیشه به خودت بگو من عالیم بهترینم🌷

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

آره بخدا باور کن من ی عالمه مورد اینطوری سراغ دارم همین دوستم که میگم میزد به شوهرشو زهر زار گریه میکرد تصمیم گرفته بود تا وقتی زایمان کرد جنسییت بچشو خودش نفهمه بعد میگفت هرششششششششب خواب میدیم جواد با این دخترست که بعد اون ی دوست دیگمون گفت کاش میگفتی تا لااقل بهت میگفتیم اینقدر زجر نکشی

خب معلومه دیگه آتو دادی دستش اونم برا اینکه حرصتو دراره اینو میگه...طبیعیه عوض اینکه جذبش کنی باای ...

نمیدونم...اخه تو یه سال ک ازدواج کردم اومدم شهر شوهرم ادم تنها و افسرده شدم طوری ک جز خودش هیچ کسو اینجا ندارم خیلی بهش وابسته شدم اونم داره از این موضوع سو استفاده میکنه ...

شوهرم اصلا از من سر تر نیست ولی جوری شدم ک دیگ خودمو کمتر از اون میبینم یا دخترایی ک یه روزی خودمو باهاشون مقایسه نمیکرم حالا میترسم ک نکنه جای منو بگیرن 

2706