2410
2553
عنوان

خانوما کمکم کنین

354 بازدید | 57 پست

سلام

خانومای گل لطفا کمکم کنین...

دارم دیوونه میشم من یه مدته خیلی به شوهرم شک دارم یعنی از دوران عقدمون تو رفتارش با دخترای فامیل حساس شدم طوری ک یه شب خواب خیانتش با یکی از همون دخترا رو دیدم و از اون به بعد یه ادم حساس و شکاک شدم

الانم خیلی بهش گیر میدم خیلی از رفتاراش ناراحت میشم 

خیلی وقتا دعوام میشه سر این بحثا

و اونم میگه این خیالت توعه

الان باردارم و از وقتی باردار شدم همه چی بدتر شد خیلی روحیه م خراب شده 

همشم خواب خیانتشو میبینم 

البته بگم ک من فکر نمیکنم به خیانتش ولی,وقتی تو خواب میبینم و پا میشم همه چی همش تو ذهنم رژه میره قاطی میکنم

من چیکار کنم به نظرتون !?

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

حساس شدی به خاطر بارداریت

مثبت فکر کن عزیزم مردا انقدر بدبختی دارن که به فکر خیانت نیفتن

زیاد هم اینجا تو تاپیکای خیانت نرو روت تاثیر میذاره

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2714

اتفاقا گیر دادن و رو مخ شوهرتون رفتن بیشتر باعث میشه ایشون ب سمت کس دیگه کشیده شه رو رفتاراتون کار کنین چون مردا وقتی یکی ارامششو سلب کنه میره جای دیگه ارامش پیدا میکنه شما باید فضای خونرو اروم کنین تا جو رو نااروم و حتما ب روانشناس مراجعه کنید چون اگ رفتارتون درمان نشه بدتر میشین و ارامش و زندگیتون سلب میشه ب مراتب و بیشتر اذیت میشین باید ببینین از کجا سرچشمه میگیره ...موفق باشی

2706