2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فردا میرم میحرم ایشالله ک برا منم ببره اخه روم نمیشه دستامو ب کسی نشون بدم شوهرمم همش غر میزنه😭

ایشالا که میره عزیزم نگران نباش

کاربر محترم بفهم و شعور داشته باش که نظر هر شخصی برای خودش محترم و از نظر خودش درسته، اگر شما نظر مخالفی داری دال بر این نیست که شما عالم مطلق هستی و نظرت درسته.. پس با بیشعوری تمام و با الفاظ دور از شان انسانی منو ریپلای نکن
جدييي؟ من چند روز پيش در به در دنبالش بودم اما گفتن نيست، البته اگه پيدا ميكردم با اين قيمت هم نميخر ...

خدا لعنت کنه مادر شوهر ذلیل مرده ام برداشت داد به همسایه اونم نداد ..خدا لعنتش کنه همیشه از من مایه میزاره ذلیل مرده ..توالت فرنگیمم تو انباری بود برداشت داد دخترش ..

2728
حتی جای اسکار؟؟گوشت برامده رو هم میبره؟

نه دیگه گوشت نه تیغ نیست که ببره 

کاربر محترم بفهم و شعور داشته باش که نظر هر شخصی برای خودش محترم و از نظر خودش درسته، اگر شما نظر مخالفی داری دال بر این نیست که شما عالم مطلق هستی و نظرت درسته.. پس با بیشعوری تمام و با الفاظ دور از شان انسانی منو ریپلای نکن
نه دیگه گوشت نه تیغ نیست که ببره  

اخه بعضی سوختگی ها باعث برآمدگی پوست میشه،برامن رودستم یه تیکه کوچیک هست ازپوست دستم سفیدتر ویکم برآمده هستش گفتم شایدببره

...اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم