2726
عنوان

مامانا پسرم هیچی نمیخوره

| مشاهده متن کامل بحث + 244 بازدید | 23 پست
اره اگه ریه هاش حساس شده باشن و سرفه هاش ادامه دار خیلی خوبه این اسپری 

اگه ادامه داشت این سرفه هاش باید ببرمش دکتر باز وقت واکسنشم گذشته

برای خونه دار شدنمون‌صلوات میفرستین🙋🙏 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

اول باید اسهالش خوب بشه..کته ی نرم با یه کوچولو ماست شیرین پروبیوتیک بهش بده.بُخور خوبه،اگه دستگاه بخور نداری تو حموم ببرش تو بخار کمی نگهش دار.

من تو این سن به بچم یه سی سی آب لیمو شیرین هم میدادم تو هر وعده..

انشاءالله زودی خوب میشه..خودت غذاهاتو مراعات کن.شلغم بخور و شیرینی نخودی میگن شیر رو خوشمزه میکنه بچه دوست داره.سبزی هم کمتر بخور و سیر و پیاز تا عطر شیرت بد نشه.

من دلِ هیچکس رو نمیشکونم...هرکس دلمو شکست ،می سپارم به خودت خدا..💙
اول باید اسهالش خوب بشه..کته ی نرم با یه کوچولو ماست شیرین پروبیوتیک بهش بده.بُخور خوبه،اگه دستگاه ب ...

کته و سوپ و این چیزارو اصلا دوس نداره.اتفاقا منم آب لیمو بهش گاهی دادم ولی نمیدونم چرا خوب نمیشه تازه امروزم صداش گرفته بچم طفلی

نمیدونم همه کار کردم خوب نمیشه بچم اب شد از لاغری

عزیزم احتمال نمیدی دندون دربیاره؟؟آخه دختر من دندون که میخواست دربیاره حدودا یه ۱۰ روز قبل این جوری میشد بعد از ده روز میدیدم دندون دراورد

زن ، زندگی ، آزادی مرد ، میهن ، آبادی 💙                                            
عزیزم احتمال نمیدی دندون دربیاره؟؟آخه دختر من دندون که میخواست دربیاره حدودا یه ۱۰ روز قبل این جوری ...

عزیزم دوتا دوندون داره ۵ ماهگیش دراورد نه تب کرد نه اسهال الان هر دومون سرما خوردیم