2410
2553
عنوان

مامانا پسرم هیچی نمیخوره

244 بازدید | 23 پست

پسرم ۶ ماهشه سرما خورده آب شده از بس هیچی نخورده نه شیرمو درستو حسابی میخوره نه غذا از این طرفم اسهالم هست نمیدونم چیکاز کنم سرفه های شدیدم میکنه.۳بار دکتر بردیم زیره یکساله دارو انچنان نمیدن....چیکار کنم

برای خونه دار شدنمون‌صلوات میفرستین🙋🙏 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

تو خونتون بخور بذار تا بینیش باز شه 

ازین قطره های بینی بگیر براش 

چون بینیش کیپ شده شیر اینا نمیتونه بخوره 

بخور عالیه

اگه خوب تا کردی نشد .... مچاله کن !!! ‌‌‌‌‌‌‌‌ ‌ ‌           ‌              ‌        ‌        ‌   ‌ آلوجنگلی سابق 😐
2720

دماغش کیپ نیست؟

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
خب به زور که نمیشه بهش شیر داد مریضه باید بیشتر استراحت کنه گشنش باشه شیرم میخوره نگران نباش ماهم مر ...

اخه ضعیف شده میترسم آب بدنش کم بشه. همش ناله هم میکنه. چیزی بیرون نمیاد فک کنم خلط داره

برای خونه دار شدنمون‌صلوات میفرستین🙋🙏 
2714
چرا هست. اسپری بینی میزنم واسش

خب شاید از اونه که شیر هم نمیخوره

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
2706