2410
2553
عنوان

مادرم رفت توی کُما 😔😔😔

11023 بازدید | 201 پست

دوستان سلام.

مادرم سرطان داشتن از نوع بدخیم. دکترها جوابمون کردن تا اونجایی که تونست جنگید. من ساکن تهرانم مادرم شیراز. امروز ظهر فهمیدم مادرم دیشب رفتن توی کُما. فکر کن من فردا وارد هفته ۳۴ بارداریم میشم.😔😔😔 یه لحظه گریه میکنم وسط گریه میخندم با دخترم حرف میزنم که چیزیش نشه. خدا برای کسی نخاد عین دیوونه ها شدم وسط خنده برای دخترم گریه میکنم برای مادرم... نمیدونم چی در انتظارمه و نمیدونم چی میخاد بشه.ولی کمرم شکست امروز من آدم لحظه آخرش نبودم. چهارشنبه با مادرم صحبت کردم حالش خوب بود هرچند بستری بود توی بیمارستان ولی نمیدونم چی شد که دیشب رفتن توی کما... یعنی واقعا مادرم چشماش رو بست دیگه ؟؟؟ 😔😔😔😔 دخترم و ندید که. من ۳۸ روز دیگه زایمان میکنم آخه.. خدایا مادرم خیلی ذوق بچه ام رو داشت چی شد یهو..

مـن هـمانی ام که بی تو...پای تمام دوست داشتنهایم ایستاده ام...🥺

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

انشالله انشالله به هوش میاد خدابزرگه 

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده

الهی بمیرم برات عزیزدلم اشکم در اومد خدا کمکش میکنه من میدونم 😢خدااااا مامانا نباید چیزیشون بشه 😭😭😭😭😭😭😭😭

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.

الهی عزیزم😞😞😞خوب میشه نگران نباش❤

کاش آدم ها مثل قورمه سبزی بودن،نصف روز میزاشتیشون تو یخچال و صدبرابر بهتر از قبل میشدن....⚠️در اثر هوس شبانه و قبول نکردن نام اینجانب نام کاربری ته دیگ با قورمه سبزی را برگزیدم لطفا از هرگونه فحش دادن پرهیز نمایید🌹🙂
2706