1874
1924
عنوان

مادرم رفت توی کُما 😔😔😔

8841 بازدید | 188 پست

دوستان سلام.

مادرم سرطان داشتن از نوع بدخیم. دکترها جوابمون کردن تا اونجایی که تونست جنگید. من ساکن تهرانم مادرم شیراز. امروز ظهر فهمیدم مادرم دیشب رفتن توی کُما. فکر کن من فردا وارد هفته ۳۴ بارداریم میشم.😔😔😔 یه لحظه گریه میکنم وسط گریه میخندم با دخترم حرف میزنم که چیزیش نشه. خدا برای کسی نخاد عین دیوونه ها شدم وسط خنده برای دخترم گریه میکنم برای مادرم... نمیدونم چی در انتظارمه و نمیدونم چی میخاد بشه.ولی کمرم شکست امروز من آدم لحظه آخرش نبودم. چهارشنبه با مادرم صحبت کردم حالش خوب بود هرچند بستری بود توی بیمارستان ولی نمیدونم چی شد که دیشب رفتن توی کما... یعنی واقعا مادرم چشماش رو بست دیگه ؟؟؟ 😔😔😔😔 دخترم و ندید که. من ۳۸ روز دیگه زایمان میکنم آخه.. خدایا مادرم خیلی ذوق بچه ام رو داشت چی شد یهو..

ما مانده ایم و غربت بی مادری  

عزیزم از ته دل از خدا میخوام مادرتو شفا بده

به دلت آرامش بده و دخترت هم سالم بذاره تو بغلت

الهی! بیزارم از طاعتی که مرا به عجب آورد. مبارک معصیتی که مرا به عذر آورد. خواجه عبدالله انصاری

واقعا کنکور آسونه ؟

1922
1911

الهی بمیرم برات عزیزدلم اشکم در اومد خدا کمکش میکنه من میدونم 😢خدااااا مامانا نباید چیزیشون بشه 😭😭😭😭😭😭😭😭

چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                        نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.

الهی عزیزم😞😞😞خوب میشه نگران نباش❤

کاش آدم ها مثل قورمه سبزی بودن،نصف روز میزاشتیشون تو یخچال و صدبرابر بهتر از قبل میشدن....⚠️در اثر هوس شبانه و قبول نکردن نام اینجانب نام کاربری ته دیگ با قورمه سبزی را برگزیدم لطفا از هرگونه فحش دادن پرهیز نمایید🌹🙂
1904

😞😞 غصه نخور اجی به فکر نی نیت باش تو هم مادر اونی

خدا بزرگه کمکت میکنه.ایشالا حال مامانتم زودتر خوب بشه.

الهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم

+خوش به حالت-چرا؟+همیشه میخندی-شبامم دیدی؟! +نه-از روزامم بیشتر میخندم😂 کلا اسکلم😐😁                                                            شعار  ملت ماااا؟؟شعار کشورما؟؟؟شعار هر ایرانیییی؟؟شعار هر دانشجو؟؟واااات؟اگه گفتی؟افرین همه باهم :مرگگگگگگ بر امریکا✋🔫😂😂بلند بگو امریکا دشمن ماست😒😒.     هروقت غلامعلی حداد عادل اسمشو به نوکر شیر خدا اهنگر دادرس تغییر داد منم به مثلث متساوی الساقین میگم سه بر دو بر برابر✋✋عزیزم به جای اینکه بیای با من دعوا کنی لحنت بده،لحنی که باهش متنو مبیخونی تغییر بده😂😐من حواسمو جمع میکنم لحنم بد نباشه شما هم لطفا حواستو جمع کن با لحن بد نخونی که فک کنی من قصد بی احترامی دارم     #هشتگ_دوس_دارم

صلوات میفرستم براش

ایشالا خوب میشه

من نمیدونم خودت ی جوری آرومم کن، من که جز دستای تو راه فراری ندارم، ی دیوونه که اصأ کار به جایی نداره ، همه دنیا تویی باقی فقط ی بازیه ، کوچه ها تنگ میشن وقتی نگات ناراضیه، انگاری به غیر محکومن و‌چشمات قاضیه