2410
2553
عنوان

چرا انقد به فکر ازدواج هستین تو سن کم؟ به خاطر فانتزی لباس عروس و طلا؟

| مشاهده متن کامل بحث + 35460 بازدید | 1034 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پیوند شاخه نازک بیشتر امکان جفت شدن داره ولی پیوند دوشاخه کهن بهم خیلی سخته یا ناممکن 

ازدواجم همینطوره دختر باس در طراوت وجوانیش به یه تنه وشاخه درخت پیوند بخوره تا احتمال موفقیتش بیشتر باشه

منظور اینه که دختر باس به مردی بزرگتر از خودش ازدواج کنه که مرد باشه وروپا خودش وایساده باشه بتونه پیوندو حفظ کنه

عزیزم خواهر منم خاستگار داره ولی بخدا حتی دلمو نمیاد یه لحظه فکرشو درگیر کنیم بهرحال ازدواج یه مسئول ...

من حرفتونو قبول دارم

فقط میشه بگین مسولیت های ازدواج چیا هست ؟

یه خبر خوب برای تو❤اگر دوست دارین انگلیسی رو یاد بگیرین باهزینه کم یا به من درخواست دوستی بدین یا به ادرس تل پیام بدین        english_teacher99@
2456
اصلا ربطی به سن نداره که بگیم فقط دختر بچه های کم سن و سال دوس دارن لباس عروس بپوشن!یه دختر۳۵ ۴۰ سال ...

زنداییم 36 پوشید واتلیه هم رفت

میشه لطف کنین وبرای اینکه بیماریم برنگرده ی صلوات بفرستین ؟ممنون
2714
پیوند شاخه نازک بیشتر امکان جفت شدن داره ولی پیوند دوشاخه کهن بهم خیلی سخته یا ناممکن  ازدواجم ...

عزیزم اخه ادمو با شاخه درخت مقایسه میکنی که چی؟! شاخه درخت چه ربطی به ادم داره؟! 

اصلا ربطی به سن نداره که بگیم فقط دختر بچه های کم سن و سال دوس دارن لباس عروس بپوشن!یه دختر۳۵ ۴۰ سال ...

عزیزم اصلا ربطی نداره ها! 

اینکه هدفت پوشیدن لباس عروس باشه، با اینکه دوس داشته باشی تو زمان خودش و به موقع لباس عروس بپوشی تفاوتش زمین تا اسمونه! 

پیوند شاخه نازک بیشتر امکان جفت شدن داره ولی پیوند دوشاخه کهن بهم خیلی سخته یا ناممکن  ازدواجم ...

خوب گاهی هم کل پیوند اشتباهه درخت کاج رو نمیشه به درخت گیلاس پیوند زد چه جوان باشه چه پیر ازدواج توی سن پایین مثل اینه که به درخت اجازه ندیم بارور بشه بفهمه قراره چی بار بده بعد دنبال پیوند زدن باشیم صرفا چون شاخه ای سبز شد و. قد کشید پیوندش اشتباهه درمورد  کامنت اولتونم کسی که این دنیاش جهنم باشه قطعا اون دنیاش از جهنمم بدتره پس این دنیاتو بساز 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
خوب گاهی هم کل پیوند اشتباهه درخت کاج رو نمیشه به درخت گیلاس پیوند زد چه جوان باشه چه پیر ازدوا ...

عزیزم بعضی درختان هرگز بارور نمیشن بعضیم مثل گله دیرچیده بشه پر پر می شه درکل در ضمن دنیا هیچ تضمینی درش نیست به نظر شخصیم هرکی هرطور دوس داره درسته خوب وبد کار دیگران موقعی که به خودش مربوطه وباعث ازار دیگران نشه مهم نیست

دنیا انقدرطولانی نیست که اینقد بخوای سخت بگیری

و....

درضمن ادیان ابراهیمی به شرط رضایت طرفین حتی 40سال فاصله را بلا اشکال دونستن یهوه خدای جهانیان است هرچند مردم قبول نکنند

2706