2726
عنوان

چرا انقد به فکر ازدواج هستین تو سن کم؟ به خاطر فانتزی لباس عروس و طلا؟

| مشاهده متن کامل بحث + 35495 بازدید | 1034 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فعلا کوک ساده رو هم بلد نیستیم😂

یادمیگیری ابجی من کاردانش بود خیاطی ۶ماهم رف اموزشکا کارش تمیز و عالیه اما گشادیسم مزمن داره😂😂😂بهش میکم بیا کارکنیم وام  بگیرین مزون بزنیم میگه میترسم لباس  مردمو خراب کنم

2728

یعنی میگی همه دخترایی ک تو این سن ازدواج کردن فانتزی لباس عروس و خرید و ... داشتن؟

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
قیچی طلایی😂😂😂😂چ خز😂

ن مینویسم تو هستی همون انرژی مثبت دوست داشتنی😁😁😁😁

فقط منتظر 🤰اون روزم که دنیا بیای کو چولویی مامان اون روز بهترین روزه برام میشه واسه سلامتی کوچولو یه صلوات بفرستین😘
اوماااای گاااااااد😎😍😎😍 شاخ شدم رف😎😎😎 خانم محترم از منشیم نوبت گرفتی ک میخوای باهان صحبت ...

🤣🤣🤣🤣🤣

فقط منتظر 🤰اون روزم که دنیا بیای کو چولویی مامان اون روز بهترین روزه برام میشه واسه سلامتی کوچولو یه صلوات بفرستین😘
خعلی خوشحال شدم از اشنایی باهات خانم خوشگله و خعلی خوشحالن دوست خوبی مث توپیداکردم😍😚

منم همین طور راستی دختر یا پسر🤨

دور از جون خیلی از دخترا

ولی بعضیا مهمترین هدفشون از ازدواج جا نموندن از دوست و آشنا وپوشیدن لباس عروس و خرید طلا و از ریسمان یه پسر بنده خدا بالا رفتنه متاسفانه...اینا همونایین که تا به یه مشکل بمیخورن مهریه میره اجرا و بقیه ماجرا

کاش همه دختر پسرا شیرین زندگی کردن رو بلد بودن

2706