2737
2734
عنوان

چرا انقد به فکر ازدواج هستین تو سن کم؟ به خاطر فانتزی لباس عروس و طلا؟

| مشاهده متن کامل بحث + 35497 بازدید | 1034 پست
ب مغر خودمم خطور کرد ی مدت شاید بیمارم بعدش گفتم شاید توموقعیتش قرارنگرفتم تا ب حال بخاطر اونه مثلن ...

نه عزیزم من اصلا شما رو نمیگم اینکه مثلا طرف یه جوری حرف میزنه که اصلا میل به جنس مخالف نداره عجیبه 

وگرنه خب کسی که تا به حال چیزی رو تجربه نکرده قطعا با کسی که تجربه کرده یا حتی دیده خیلی متفاوته

نه عزیزم من اصلا شما رو نمیگم اینکه مثلا طرف یه جوری حرف میزنه که اصلا میل به جنس مخالف نداره عجیبه& ...

اهوم درسته

خلاصه ک اینطوری

دست مسولین درد نکنه نت قطعه چقد با کمالات میحرفم😂😂الان وصل بود داشتم‌تواینستا پست میدیدم😂

بخاطر وصل شدن نت نذرمیکند😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ب مغر خودمم خطور کرد ی مدت شاید بیمارم بعدش گفتم شاید توموقعیتش قرارنگرفتم تا ب حال بخاطر اونه مثلن ...

عزیزم یه کششی داری که دوس پسر گرفتی

چون اگه کلا کششی در میون نبود باهاش دوست نمیشدی

فقط اینکه حتما دوستیتون رنگ و بوی صمیمیت و رفاقت داره بیشتر تا مسائل جنسی

شاید اگه بیشتر پیش برین و عاشقش بشی یا تو محیط خلوت قرار بگیرین حس جنسی هم پررنگ بشه تو رابطه برات

من از کلاس هشتم جهشی خوندم تو ۱۶ سالگی رفتم دانشگاه درسم عالی بود ولی تا ترم اول لیسانس بیشتر نخودم خیلی حسرت میخورم

فقط منتظر 🤰اون روزم که دنیا بیای کو چولویی مامان اون روز بهترین روزه برام میشه واسه سلامتی کوچولو یه صلوات بفرستین😘
2731

یه فامیل داریم به شدت زیباست این خانوم سن ۲۷سالگی ازدواج کرد خودش الان که نزدیک۴۰سالشه میگه میل نداشتم و الانم ندارم و در آستانه جدایی قرار گرفته

کاملا هم عقلانی ازدواج کرده شاغل هم بوده 

هستش این مدلیا

منم آدمم ممکنه گاهی اشتباهی کنم 
2738
من از کلاس هشتم جهشی خوندم تو ۱۶ سالگی رفتم دانشگاه درسم عالی بود ولی تا ترم اول لیسانس بیشتر نخودم ...

خب چرا ادامه نمیدی؟

من خودم یه بچه یه ساله دارم 

دارم درس میخونم هرچند واقعا سخته ولی من واسم مهمه پیشرفت کنم و به جایی که در شانمه برسم

اگر جایی که باید باشی نباشی یه عمر تو زندگیت حسرت میخوری شرایطت هرچقدرم سخته تلاشتو بکن به جایگاهی که باید برسی

همسرتون اجازه نمیدن برا ادامه تحصیل؟ 

باردار شدم نتونستم ادامه بدم

فقط منتظر 🤰اون روزم که دنیا بیای کو چولویی مامان اون روز بهترین روزه برام میشه واسه سلامتی کوچولو یه صلوات بفرستین😘
یه فامیل داریم به شدت زیباست این خانوم سن ۲۷سالگی ازدواج کرد خودش الان که نزدیک۴۰سالشه میگه میل نداش ...

اینا خب مشکل دارن. حالا یا مشکل جسمیه یا مشکل تو روانشونه که خب باید ریشه یابی بشه براشون

عزیزم یه کششی داری که دوس پسر گرفتی چون اگه کلا کششی در میون نبود باهاش دوست نمیشدی فقط اینکه ح ...

اره خب صمیمیت و رفاقت توشه

عاشق همم هستیم البنه رابطه یکی دوروزه نی 

درگیر ی رابطه طولانیم

خداروشکر ک تاحالا حرف مسایل جنسی نزده و امیداورم ک نزنه چون واکنش خوبی نمیمبینه ازم و یجورایی مطمینم ک حرفی نمیزنه

خب چرا ادامه نمیدی؟ من خودم یه بچه یه ساله دارم  دارم درس میخونم هرچند واقعا سخته ولی من واسم ...

من یه بچه ۷ماهه رو از دست دادم روحیم داغون شد دگه میلی به درس نداشتم ول کردم

2706