2726
عنوان

چرا انقد به فکر ازدواج هستین تو سن کم؟ به خاطر فانتزی لباس عروس و طلا؟

| مشاهده متن کامل بحث + 35495 بازدید | 1034 پست
ببین درک دخترایی که ۱۵سالگی ازدواج کردن از زندگی واقعا نمیدونم چیه اما نزدیکارینام که تو این سن ازد ...

اها الان فهمیدم منظورتونو

درگیر شدن. درگیر مسائل سطحی. به جای اینکه کتابای خوب دستشون بگیرن و به خودشناسی اهمیت بدن، وقتشونو درگیر جاری و مادرشوهر و خواهرشوهر و رضایت شوهر و بچه و این چی گفت و اون چی گفت کردن

برا همینم اینجوریه

والا من موندم الان که همه ارشد و. دکترا هستن این روش میشه فردا روز بره مدرسه بچه ش بگه دیپلم هم ندار ...

این ادمها اگه می فهمیدن خوب بود

یا نمی فهمن یا خودشونو زدن به نفهمی

فکر میکنن برنده هم هستن

هر کو نکاشت مهر و ز خوبی گلی نچید، در رهگذار باد نگهبان لاله بود ... نیچه معتقد است فلاسفه فیلسوف متولد میشوند، روح حقیقت طلبی و علاقه مندی به تجزیه و تحلیل و حل مشکلات و تفکر نقادانه را میتوان در فرد با آموزش پروراند، اما برای بعضی از آدمها حقیقت خیلی مهم است، درست بودن و خوب بودن معنایی بسیار قوی برای برخی از افراد دارد، من هم چنین آدمی هستم من همیشه خیلی مشتاق بوده و هستم که بدانم بالاخره کدام حرف درست است و کدام نیست، زیر بار حرف زور رفتن برای من بسیار دشوار است.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پسر عمم ۳۲سالشه یه دختر ۱۷ ساله گرفته که الانم بارداره این دختر ازبس زرنگ و سیاستمداره که زبانزد خا ...

دهه هشتادی هااا سیاااستتت دااارن که ما بی بهره ایم ازش 

من یه پسری دندونپزشک مجازی میگفت بیا دوست باشیم و مجازی حال کنیم با هم 

منم پروندمش حالم بهم خورد ازش حالا اگه بقیه دوستام بودن الان سر سفره عقد بودن باهاش

لطفااا به هررر کی میپرستی لایکم نکن برام پست بزار ذوق کنم  ❤❤😙😙😍
دقیقا همچین کیسی تو فامیل دور پدری ما هست پدر این فرد پول هیچی نداشت، کلی پول از پدر من گرفت که واس ...

ای واای از این طرز فکر

لطفااا به هررر کی میپرستی لایکم نکن برام پست بزار ذوق کنم  ❤❤😙😙😍
2728
اها الان فهمیدم منظورتونو درگیر شدن. درگیر مسائل سطحی. به جای اینکه کتابای خوب دستشون بگیرن و به خو ...

دقیقا

قهرای ساختگی و طولانی

دور کردن پسر یا دختر از پدرو مادرشون

تهمت و طعنه و دل شکستنااااااا و الی ماشاءالله

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود....تا دلم،بازدلم،بازدلم،دل بشود
این پخته است؟ والا من فک میکردم خواهر من پخته اس حتی با ۱۹ /۲۰سالگی نه با جنس مخالف رابطه داره نه به ...

ببین منم تو سن۱۷ یا ۱۸ یالگی دنبال کنکور و قبولی تو رشته خوب بودم

و قبول هم شدم و لیسانسم گرفتم

آخرش چی؟؟؟

آخرش منم ازدواج کردم و گیر افتادم تو حرفای خاله زنکی....

اونهمه مطالعم از بین رفت و با کوچکترین حرف خانواده شوهر روزم خراب میشه

اول و اخر انگار باید ازدواج کرد

الان تفاوت من با عروس عمم چیه؟

اتفاقا با کسی ازدواج کرده ک همه ارزو داشتن باهاش باشن

همچین گرفته تو دستش شوهرشو ک بیا و ببین

واقعا ادمای سطحی نگری هستین !

شما ها خرتون از پل گذشته و دیگه مشکلی ندارین !

فکر میکنین آسونه تنها بودن ؟با این فاکتور که من تک فرزندم !

تا کی میتونیم میل جنسیمون رو یا سرکوب کنیم یا خودارضایی کنیم ؟😣

ما هم نیاز داریم به همدم به یکی که مال خودمون باشه !

من آرزومه تو خونه ی شوهرم آشپزی کنم ، دلم میخواد یک زندگی رو بسازم  !

من حسرت داشتن یک بچه رو دارم اما تا حرف میزنم بهم میگن تو بچه ای !

شاید خیلیاتون عاشق شده باشین ، خیلی آزار دهنده است عاشق پسری بشی که صد درصد میخوادت ولی مامانت بهش جواب رد بده چون بچه ای !

ببین منم تو سن۱۷ یا ۱۸ یالگی دنبال کنکور و قبولی تو رشته خوب بودم و قبول هم شدم و لیسانسم گرفتم آخ ...

عزیزم خواهر منم خاستگار داره ولی بخدا حتی دلمو نمیاد یه لحظه فکرشو درگیر کنیم بهرحال ازدواج یه مسئولیت و سختی هایی داره چرا باید از سن کم خواهرم خودشو با همچین چیزایی درگیر کنه چرا بدون اینکه استقلال مالی داشته باشه باید ازدواج کنه؟ چرا به جای اینکه به هدفش فکر کنه باید شوهرداری یاد بگیره یا شوهر تور کنه مگر دختر به دنیا میاد که با شخص پولدار ازدواج کنه و براش پسر بزاد؟ مگه خوشبختی فقط تو ازدواج با پسر پولداره؟

لااا الههه الی الله  جالبه بازم ازدواجشون سر گرفته با کارای مامان و باباش  حالا اگ ما ...

دقیقا 

جالبترش اینه که اینا اومدن خانواده پسره و تو فشار بذارن که راضی بشن گفتن ما میریم خودمون عقد میکنیم بعد دیدن خانواده پسره نیومدن غیر مستقیم به پسره گفتن بدون پول بابات نمیخوام 

بازم پسره احمق موند البته با خانواده ش لجبازی میکرد

خودشون تعریف میکنن که مادر پسره ۱۰ بار اومده گفته نمیخوام دخترت و جمعش کن بعد. اینا گفتن پسرت ول نمیکنه بره اصلا 

2706