1464
1482
عنوان

چرا انقد به فکر ازدواج هستین تو سن کم؟ به خاطر فانتزی لباس عروس و طلا؟

| مشاهده متن کامل بحث + 35159 بازدید | 1034 پست
قیچی طلایی😂😂😂😂چ خز😂

ن مینویسم تو هستی همون انرژی مثبت دوست داشتنی😁😁😁😁

فقط 23 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فقط منتظر 🤰اون روزم که دنیا بیای کو چولویی مامان اون روز بهترین روزه برام میشه واسه سلامتی کوچولو یه صلوات بفرستین😘

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

اوماااای گاااااااد😎😍😎😍 شاخ شدم رف😎😎😎 خانم محترم از منشیم نوبت گرفتی ک میخوای باهان صحبت ...

🤣🤣🤣🤣🤣

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فقط منتظر 🤰اون روزم که دنیا بیای کو چولویی مامان اون روز بهترین روزه برام میشه واسه سلامتی کوچولو یه صلوات بفرستین😘
1484
خعلی خوشحال شدم از اشنایی باهات خانم خوشگله و خعلی خوشحالن دوست خوبی مث توپیداکردم😍😚

منم همین طور راستی دختر یا پسر🤨

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر☺اسمم ریحونه

شوخی کردم😁😁😁میدونم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

دور از جون خیلی از دخترا

ولی بعضیا مهمترین هدفشون از ازدواج جا نموندن از دوست و آشنا وپوشیدن لباس عروس و خرید طلا و از ریسمان یه پسر بنده خدا بالا رفتنه متاسفانه...اینا همونایین که تا به یه مشکل بمیخورن مهریه میره اجرا و بقیه ماجرا

کاش همه دختر پسرا شیرین زندگی کردن رو بلد بودن

8

پیوند شاخه نازک بیشتر امکان جفت شدن داره ولی پیوند دوشاخه کهن بهم خیلی سخته یا ناممکن 

ازدواجم همینطوره دختر باس در طراوت وجوانیش به یه تنه وشاخه درخت پیوند بخوره تا احتمال موفقیتش بیشتر باشه

منظور اینه که دختر باس به مردی بزرگتر از خودش ازدواج کنه که مرد باشه وروپا خودش وایساده باشه بتونه پیوندو حفظ کنه

عزیزم خواهر منم خاستگار داره ولی بخدا حتی دلمو نمیاد یه لحظه فکرشو درگیر کنیم بهرحال ازدواج یه مسئول ...

من حرفتونو قبول دارم

فقط میشه بگین مسولیت های ازدواج چیا هست ؟

یه خبر خوب برای تو❤اگر دوست دارین انگلیسی رو یاد بگیرین باهزینه کم یا به من درخواست دوستی بدین یا به ادرس تل پیام بدین        english_teacher99@

اصلا ربطی به سن نداره که بگیم فقط دختر بچه های کم سن و سال دوس دارن لباس عروس بپوشن!یه دختر۳۵ ۴۰ ساله مجرد هم آرزوشه لباس عزوس بپوشه

عشقم دخترم دیانا❤️آرامشم تویی مامانی❤️مامان عاشقته❤️
1474
اصلا ربطی به سن نداره که بگیم فقط دختر بچه های کم سن و سال دوس دارن لباس عروس بپوشن!یه دختر۳۵ ۴۰ سال ...

زنداییم 36 پوشید واتلیه هم رفت

میشه لطف کنین وبرای اینکه بیماریم برنگرده ی صلوات بفرستین ؟ممنون
پیوند شاخه نازک بیشتر امکان جفت شدن داره ولی پیوند دوشاخه کهن بهم خیلی سخته یا ناممکن  ازدواجم ...

عزیزم اخه ادمو با شاخه درخت مقایسه میکنی که چی؟! شاخه درخت چه ربطی به ادم داره؟! 

1508