1507
1482

اخه من دلم میسوزه وقتی میبینم اکثر دخترا از دبیرستان دنبال شوهر کردن هستن

حتی بعضیا که با انگیزه شوهر پیدا کردن میرن دانشگاه! 

تو خونه پدرتون انقدر بهتون سخت میگذره؟! دنبال چی هستین اخه با سن کم؟! 

زندگی لباس عروس و گردش و خرید نیستا! 

خاله بازی هم نیستا

خیلی خیلی خیلی جدیه! 

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

اینکه خوبه بابا ما نوزده ساله داریم تو سایت که در به در دنبال بارداری و انقد تاپیک سوزناک در این رابطه میزنه 😐بعد من هنو میخونم باب اسفنجی شلوار مکعبی دیری دیدی دیدین 😑😐

بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم
1473

اگه واقعاً خوشبخت بشن به نظرم عیب نداره البته باازدواج زیر سن هجده سال مخالفم

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
1432

شاید تو خونه پدرشون تحت فشار باشن مثل من

سه سال نازایی داشتم ولی حالا یه دختر و یه پسر دارم که معجزه خدا هستن برام و شدن همه زندگیم.اخ چه حالی میده وقتی میگن مامان. خدای مهربونم هیچ زنی رو در حسرت مادر شدن نزار. مادر شدن خیلی شیرینه خیلی. خدا جونم ممنونم

اینجوری نیست بگی حالا اگه طرف به دلم نشست بهش جواب بله میدم به امید اینکه خوشبخت بشم

نمیشه بگی یا شانس و یا اقبال و بری جلو

بحث پارتنر پروژه یا همسفر پیدا کردن که نیست که

بحث یه عمر زندگیه

این توو ذات دختراس.مثه همون موقع هایی ک بچه بودیم کفش مامانارو میپوشیدیم و لوازم ارایششونو پنهونی استفاده میکردیم ک ببینیم چ شکلی شدیم و ارزو میکردیم زودتر بزرگ شیم.چیز زیاد بدی هم نیس.توو ذات دختراس کلن لباس عروس و اینجور چیزا...

1403

زندگی متأهلی خیلی قشنگه

اما خوب کاش خانواده ها دخالت نمیکردن

پسرا یکم مرد تر بودن

دخترا بچه بازی در نمیاوردن

فقط 8 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
1457