2726
عنوان

کیا اهل کتاب هستن؟؟تازگی ها چی خوندید؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4628 بازدید | 338 پست
دوستان یکی میگه مزرعه حیواناتو بخر یکی میگه نخر  و میدونم ک این بسته به سلیقست میشه لطفا توضیح ...

کلا 100صفحه هست 

بنظرم جالبه ....بخونش ...شرایطی ک ما توش هستیم رو دقیقا توصیف میکنه😁

سعی میکنم کمتر بیام.... اخه تعداد افرادی که کسی نبوده روی ادب و فرهنگشون نظارت کنه زیاده متاسفانه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کتاب کیمیاگر ، چهار اثر از فلورانس اسکول شین، چهار میثاق و خودت باش دختر هم خیلی خوب بودن تازه خوندم ...

کتاب کیمیاگر رو  در نوجوونی خوندم عضو کتاب خونه بودم و اتفاقی به چشمم خورد شاید نزدیک به ۱۵ سال پیش اسم نویسندش یادم رفته فقط بعدش چندتا کتاب دیگه هم ازش خوندم حتی الان زیاد موضوعش یادم نمیاد اما خوب یادمه وقتی واسه بار اول خوندم چقد واسم جالب بود 

2728
دوستان یکی میگه مزرعه حیواناتو بخر یکی میگه نخر  و میدونم ک این بسته به سلیقست میشه لطفا توضیح ...

کتابش یکم سنگینه اگه تا الان کتاب هایی خوندی ک متن روونی داشتن خب اصلا برات شاید جالب نباشه کتابش رو هم باید حداقل دوبار بخونی چون بار دوم بهتر متوجه میشی و هرچی بیشتر بخونیش بیشتر فکر میکنی بیشتر متوجه اصل قضیه میشی

یه داستان کوتاه و پرمحتوا هست...یعنی واقعیت رو در قالب داستان گفته

ای جان جهان...جان در تن من چکار دارد بی تو....
سلام ببخشید کتاب کوری ژوزه ساراماگو بد بود؟ بینایی.. همه ی نام ها ..دخمه..از جمله کتابای آقای ساراما ...

سلام بله خیلی انرژی منفی داشت.من تمام مدتی که میخوندمش سردرد بودم

آنه...تکرار غریبانه ی روزهایت چگونه گذشت.‌..
انگیزشیه؟؟

تقریبا

همیشه عشق باشد همیشه برکت🙂زندگیتو روی دور مثبت تنظیم کن تانتایج کارت مثبت از اب دربیاد😊به توانایی هات شک نکن😎بخشنده باش تا بخشیده شی😉
خریدمش،ولی هنوز نخوندم،جالبه؟؟ داستان و ایناست؟

جالبه انگیزشیه ولی داستانای کوتاهیم توشه داستان ک نه خاطرس.رو من ک خیلی تاثیرداش

همیشه عشق باشد همیشه برکت🙂زندگیتو روی دور مثبت تنظیم کن تانتایج کارت مثبت از اب دربیاد😊به توانایی هات شک نکن😎بخشنده باش تا بخشیده شی😉
ملت عشق دو بخش داره. بخش شمس و مولانا قشنگه ولی اون یکی بخشش رو من اصلا دوست نداشتم

منم بخش مولانا رو دوست داشتم،ولی بخش دیگش رو بیشتر دوست دارم

چقدر سلیفه ها متفاوته واقعا

تیکر تولد یه سالگی پسرمه،،، هر شب راااحت بخواب،خدا از چیزی که قراره فردا باهاش روبرو بشی ،خیلییی بزرگتره.  
دوستای گلم 😊لطفا ی کتابی معرفی کنید ک ب ادم باد بده ب هر حرف و رفتار ادمای حسود و بی ارزش فور نکنه ...

کتاب دختری در مه رو بخون،خداااییییش خیلی چیزا به من یاد داد،رمانه ها ولی در طول رمان کلللی چیز یاد گرفتم،خیلی روان هم هست

من با اینکه دو بار پی دی افش رو خوندم،میخوام بخرم که هر از گاهی بخونم بشه ملکه ذهنم

تیکر تولد یه سالگی پسرمه،،، هر شب راااحت بخواب،خدا از چیزی که قراره فردا باهاش روبرو بشی ،خیلییی بزرگتره.  
2706