2726
عنوان

کیا اهل کتاب هستن؟؟تازگی ها چی خوندید؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4629 بازدید | 338 پست
مزرعه حیوانات رو نخر

دلیلشم میشه بگید؟

من بیشتر دررابطه با خودشناسی و کتابا آموزنده علاقه دارم زیاد از رمان و کتابا داستان وار خوشم نمیاد شاید حال خوبی بدن ولی دوس دارم وقتی ک صرف میکنم ب اطلاعات و داناییم چیزی اضافه بشه 

اگ همچسن کتابایی تو این سبک میشناسین میشه معرفی کنید؟

ملکه زندگیشم...👸🤴
دلیلشم میشه بگید؟ من بیشتر دررابطه با خودشناسی و کتابا آموزنده علاقه دارم زیاد از رمان و کتابا داست ...

کتابش در مورد حال مردم و این موارد است اگر خواستید بخونید اصلش رو بخونید، کتاب روانشناسی چهاراثر، نیروی حال، شفای زندگی، سه شنبه ها با موری، ۷ عادت، اثر مرکب.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دلیلشم میشه بگید؟ من بیشتر دررابطه با خودشناسی و کتابا آموزنده علاقه دارم زیاد از رمان و کتابا داست ...

اگر از کنجکاوی در مورد جامعه علاقه دارید بخونید اگرنه که بخواهد چیزی یاد بده نه.

2728
کتابش در مورد حال مردم و این موارد است اگر خواستید بخونید اصلش رو بخونید، کتاب روانشناسی چهاراثر، نی ...

چهار اثر فلورانس رو درحال خوندنشم...

ملکه زندگیشم...👸🤴
خوب بود خوندینش تا الان؟

اره خوبه خوشم میاد تو این همه نا امیدی خوندنش آدمو میشه گفت ب ی چیزایی امیدوار میکنه

دو س روز پیشم خودت باش دخترو تموم کردم اونم خوب بود ولی یکم تکرار مکررات داشت بنظرم و ی زندگی نامه مفیده

کتابایی ک گفتیدو پیگیر میشم ببینم کدومش بهتر تهیه میکنم

مرسی

ملکه زندگیشم...👸🤴
اره خوبه خوشم میاد تو این همه نا امیدی خوندنش آدمو میشه گفت ب ی چیزایی امیدوار میکنه دو س روز پیشم ...

اگر چهار اثر رو پسندید شفای زندگی هم بخونید.

موفق باشید دوست گلم🌵🌻🌺

من تازه کوری رو خوندم همی خیلی بد بود هم خیلی تاثیر گذار

سلام ببخشید کتاب کوری ژوزه ساراماگو بد بود؟ بینایی.. همه ی نام ها ..دخمه..از جمله کتابای آقای ساراماگو هست ک بسیار زیبا هستند اما کوری از همه بالاتره بنظرم 

چشمان تو آفریقاست.. 
دوستان کسی کتاب صدسال تنعایی رو خونده؟؟؟

سلام

من اولین بار تقریبا ده سال پیش خوندم و بعد از اون هفت بار دیگه هم خوندم جادوی ادبیات جهان  رمانی سورورئال ،جذاب و کمی سخت ..قصد خوندنش داشتین حتمن کاغذ و قلم کنارتون باشه اسامی و روابطشون رو یادداشت کنید راحت میشه براتون

چشمان تو آفریقاست.. 
2706