2726
عنوان

کیا اهل کتاب هستن؟؟تازگی ها چی خوندید؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4628 بازدید | 338 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یکی در مورد سه شنبه با موری توضیح بده یکم

ببین یک پسر جوونی که میره به استاد دانشگاهش سر میزنه 

این استاد درگیر بیماری  als هست 

و وقت زیادی نداره 

سه شنبه ها این پسر میره خونش و کلی باهم حرفای قشنگ میزنه 

«بردگی»یعنی‌اینکه:یک‌ شخص دیگر‌ تصمیم بگیرد،تو چقدر و‌ چه اندازه آزاد باشی...برتراند راسل
2728

عاشق کتابم ولی پسرم نمیذاره

قبلا هفته ای یکی دوتا کتاب میخوندم

حتی سره زایمان تو اتاقم رمان برده بودم😁😁

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
وای دیجی مالا خیلییی تخفیف داره،عالیه،من ملت عشق رو خریدم و چهار اثر و هزار خورشید تابان امروز رسید ...

هزارخورشیدتابان قشنگترین کتابیه که خوندم

لطفا برای حاجتم یه صلوات بفرستید🌺

دوستان یکی میگه مزرعه حیواناتو بخر یکی میگه نخر 

و میدونم ک این بسته به سلیقست میشه لطفا توضیح بدید یکم از محتوا بدونم ب سلیقه من شبیه یا ن؟

ملکه زندگیشم...👸🤴
2706