1464
1411
عنوان

کیا اهل کتاب هستن؟؟تازگی ها چی خوندید؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3051 بازدید | 340 پست
اره خوبه خوشم میاد تو این همه نا امیدی خوندنش آدمو میشه گفت ب ی چیزایی امیدوار میکنه دو س روز پیشم ...

اگر چهار اثر رو پسندید شفای زندگی هم بخونید.

موفق باشید دوست گلم🌵🌻🌺

💋❤️عشـقــــم آقـــامـــه❤️ 😍همــیشــہ هـــم بـاهـامہ💋❤️

کارتون‌های پرورش کودک دو زبانه رو از سایت نی نی کارتون خرید کن

چند روزه توی سایت هم تخفیف گذاشتن

برای خرید با تخفیف کلیک کنید

من تازه کوری رو خوندم همی خیلی بد بود هم خیلی تاثیر گذار

سلام ببخشید کتاب کوری ژوزه ساراماگو بد بود؟ بینایی.. همه ی نام ها ..دخمه..از جمله کتابای آقای ساراماگو هست ک بسیار زیبا هستند اما کوری از همه بالاتره بنظرم 

لبخند تو را چند صباحیست ندیدم                       یکباردگر خانه ات آباد بگو <سیب>
1484
دوستان کسی کتاب صدسال تنعایی رو خونده؟؟؟

سلام

من اولین بار تقریبا ده سال پیش خوندم و بعد از اون هفت بار دیگه هم خوندم جادوی ادبیات جهان  رمانی سورورئال ،جذاب و کمی سخت ..قصد خوندنش داشتین حتمن کاغذ و قلم کنارتون باشه اسامی و روابطشون رو یادداشت کنید راحت میشه براتون

لبخند تو را چند صباحیست ندیدم                       یکباردگر خانه ات آباد بگو <سیب>
دوستان یکی میگه مزرعه حیواناتو بخر یکی میگه نخر  و میدونم ک این بسته به سلیقست میشه لطفا توضیح ...

کلا 100صفحه هست 

بنظرم جالبه ....بخونش ...شرایطی ک ما توش هستیم رو دقیقا توصیف میکنه😁

مطمئنم روزهای خوبی تو راهه.... چون از خدا خواستم
1485
کتاب کیمیاگر ، چهار اثر از فلورانس اسکول شین، چهار میثاق و خودت باش دختر هم خیلی خوب بودن تازه خوندم ...

کتاب کیمیاگر رو  در نوجوونی خوندم عضو کتاب خونه بودم و اتفاقی به چشمم خورد شاید نزدیک به ۱۵ سال پیش اسم نویسندش یادم رفته فقط بعدش چندتا کتاب دیگه هم ازش خوندم حتی الان زیاد موضوعش یادم نمیاد اما خوب یادمه وقتی واسه بار اول خوندم چقد واسم جالب بود 

کاش یاد بگیریم همیشه قبل حرف زدن و قضاوت کردن و نصیحت کردن با خودمون بگیم بمنچه...... تا به درد بتووووچهگرفتار نشیم....  
دوستان یکی میگه مزرعه حیواناتو بخر یکی میگه نخر  و میدونم ک این بسته به سلیقست میشه لطفا توضیح ...

کتابش یکم سنگینه اگه تا الان کتاب هایی خوندی ک متن روونی داشتن خب اصلا برات شاید جالب نباشه کتابش رو هم باید حداقل دوبار بخونی چون بار دوم بهتر متوجه میشی و هرچی بیشتر بخونیش بیشتر فکر میکنی بیشتر متوجه اصل قضیه میشی

کاش یاد بگیریم همیشه قبل حرف زدن و قضاوت کردن و نصیحت کردن با خودمون بگیم بمنچه...... تا به درد بتووووچهگرفتار نشیم....  

یه داستان کوتاه و پرمحتوا هست...یعنی واقعیت رو در قالب داستان گفته

ای جان جهان...جان در تن من چکار دارد بی تو....
سلام ببخشید کتاب کوری ژوزه ساراماگو بد بود؟ بینایی.. همه ی نام ها ..دخمه..از جمله کتابای آقای ساراما ...

سلام بله خیلی انرژی منفی داشت.من تمام مدتی که میخوندمش سردرد بودم

اگه کامنت میزاری جوابتو نمیدم چون ب خودم قول دادم جوابه کسیو بدم که ارزش جواب دادن داره نه کسی که اومده عقده های درونشو اینجا خالی کنه پس فک نکن خبریه..
1396
خریدمش،ولی هنوز نخوندم،جالبه؟؟ داستان و ایناست؟

جالبه انگیزشیه ولی داستانای کوتاهیم توشه داستان ک نه خاطرس.رو من ک خیلی تاثیرداش

زندگیتو روی دُور مثبت تنظیم کن.مثبت بیاندیش،مثبت عمل کن،مثبت حرف بزن؛تا نتایج کارت مثبت ،از آب در بیاد.به توانایی هات شک نکن🤗😌😌
1457