2737
2734

سلام دوستان گلم بعد از یک هفته اومدم سایت نت 

نبود تازه وصل شد 

بیان به نیت تمام حاجت دارها 🙏

اول همه واسه ظهور امام زمان عجل الله تعالی فرج 

دوم واسه همه خانم های منتظر ان شاالله دامنشون سبزبشه 🙏🍀🌹

سوم واسه خونه دار شدن همه مستاجرها ان شاالله 

بزودی خونه دار بشن🍀🙏🌹

چهارم واسه تمام مریض ها ان شاالله بزودی سلامتی شون بدست بیارن🍀🙏🌹

پنجم واسه همه جون های دم بخت وکسایی که عاشق هستن ان شاالله بزودی ازدواج کنن وبه عشقشون برسن🍀🙏🌹 

ان شاالله همه حاجت روابشن به امید حق 🌹🌹🌹🙏🙏🙏🙏💙💙💙💙💙💙💙❤️❤️❤️💙💙

لطفاً واسه حاجت روا شدنم یه صلوات بفرستین ممنون🙏🙏😘                                                                                       همواره باهم مهربان باشیم مهربانی اولین گام برای رسیدن به خداا✨                             خرم آن روز کز این منزل ویران بروم💔.                              درد لحضه رو کسی میفهمه که منتظر میمونه⏳.                 🦋🦋مثل یه پروانه ببین اسیرمُشتِ بسته ام🦋🦋          💙خدایا تنها فقط ازتو میخواهم💙.                                                    😍98/12/4🥰🥰💕💖💖🌠✨👩‍🎓                                  🙄🤐😥☹️🤕🥴😕                                         🥰99/2/27🤗💚💙💕😍                                                                                         🕋همواره به خدا امیدوارباشید🕋                                    🕋الهیییییی به امید تو🕋.       

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

منم خوندم.ایشالا تموم مشکلاتمون حل بشه 

همیشه عشق باشد همیشه برکت🙂زندگیتو روی دور مثبت تنظیم کن تانتایج کارت مثبت از اب دربیاد😊به توانایی هات شک نکن😎بخشنده باش تا بخشیده شی😉

@لبخندنگاه  

@باشکوه   ❤️❤️💞

@ویهانمهر    

لطفاً واسه حاجت روا شدنم یه صلوات بفرستین ممنون🙏🙏😘                                                                                       همواره باهم مهربان باشیم مهربانی اولین گام برای رسیدن به خداا✨                             خرم آن روز کز این منزل ویران بروم💔.                              درد لحضه رو کسی میفهمه که منتظر میمونه⏳.                 🦋🦋مثل یه پروانه ببین اسیرمُشتِ بسته ام🦋🦋          💙خدایا تنها فقط ازتو میخواهم💙.                                                    😍98/12/4🥰🥰💕💖💖🌠✨👩‍🎓                                  🙄🤐😥☹️🤕🥴😕                                         🥰99/2/27🤗💚💙💕😍                                                                                         🕋همواره به خدا امیدوارباشید🕋                                    🕋الهیییییی به امید تو🕋.       
2738

التماس دعا 

تنها عشق و‌اقعی عشق مادر به فرزندشه😍😍😍               ۹۸/۷/۲۴ هیچکسی قابل اعتماد نیست  گربه محض رضای خدا موش نمیگیره                                  ۹۸/۲/۱۶ نیازی به فداکاری برای هرکسی نیست             ۱۳/۹/۹۸یه اشتباه 

واسه ی رسیدن ب عشقم لطفا صلوات بفرستیددد 

لطفاا

دعا کنید حاجت روابشم❤مریم هستم.تیکر بارداری نیست تیکر رسیدن به آرزومه دوستای قشنگم خوااااهش می کنم اگه امضامو می بینین برام دعا کنید حتی یک صلوات. حال دلم خوب نیست. خدا دعای بنده هاش در حق دیگران رو محاله مستجاب نکنه. برام دعا کنید که دلم خیلییییی شکسته. به امید روزی که بیام اینجا تاپیک بزنم بگم آروم شدم... دوستتون دارم💓 و از ته قلبم براتون خواستار آرامشم💓/ ممنون میشم اگه تاپیک دعا یا ختم بود صدام کنید💓اگر نبودم خواهش میکنم منشنم کنید که بقیه برای حل مشکلم دعا کنن💓/ خدایا به حق پنج تن، به حق قرآنت، به حق عصر، شمس و قمری که بهشون قسم خوردی، دستمو بگیر... خدایا می دونم تااخر سال همه چی تمومه و اون حاجتی که میخوام رو گرفتم... می دونم اون روزا از خوشحالی می افتم به سجده... الهی امیدم فقط تویی... کمکم کن... و ببخشم می دونم همه این دردا بخاطر گناه خودمه...💓

برای امضاااااام داغونم شدیددددد التماس دعا دارم

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3508480/مریمماسم-واقعیم-نیست?page=1 

اینم بخونید خوااااهشاااا بیشتر راجع به مشکلاتم گفتم فقط چون دیگه هیچ راهی جز اینکه دیگران برام دعا کنن نیست

مریمم💙 ***و خدایی که به شدت کافیست***        

بچه ها برا من خیلی دعا کنید به خونه مورد نظرم برسم اگه میشه برام حمد بخونید لایک کنید منم میخونم براتون

شما ها دلاتون خیلی پاکه به هرکی اعتقاد دارین قسم بدین برام خیلی دعا کنید

لطفاً برای خونه ایکه می‌خوام دعا کنید،مطمینم دعاهاتونو مرغ آمین می‌شنوه وجوابمو میگیرم

میگن با زبونی دعا کنین که گناه نکردین.ما با زبون خودمون گناه میکنیم ولی با زبون دیگران نه.خانومای عزیزی که دلتون پاکه خواهش میکنم برام دعا کنین چندروز دیگه برا باردوم آی وی اف میکنم دعاکنین این بار حامله شم.حال روحیم خیلی خرابه.بدجور محتاج دعاام.انشالا همتون حاجت رواشین.الهی آمین

2706