2726
عنوان

عمل کیست مویی کسی تجربه داشته ؟

211 بازدید | 26 پست

سلام 

بچه ها کسی عمل کیست مویی داشته 

خواهرم تهرانه قراره یکشنبه عمل کنه با مادرم مسکل داره و خوابگاه هستش الان 

حالا بعد عمل میگه خوابگاه نمیتونم منم شهرستانم 

میتونه با اتوبوس بیاد ؟کسی تجربه داره راهنمایی کنه ممنونم 

بستگی به عمل داره

پشت هرکوه بلند سبزه زاریست پرازیادخدا ودران باغ کسی میخواند که خداهست دگرغصه چرا؟  به همین زودی من به آرزوم میرسم باور دارم که این کار شدنی و من آرزوی خودم رو به دستان توانگر خدای مهربون و بزرگ و قدرتمند می سپارم و بدست آوردنش رو رها می کنم و اکنون من به خدای خودم اعتماد می کنم خدایا دوست دارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

داداشم پارسال عمل کرد نمیتونست بشینه

وزن هدف 70 کیلو تاپایان این تیکر خدایا خودت کمکم کن اراده داشته باشم و انگیزه.وزن اولیه ۱۰۸.بعد ۱۰۴.ودربزج ۹ سال ۱۴۰۰شدم ۹۸در تلاش اومدن وزنم به ۹۰کیلو/از ۴مهر ۱۴۰۱رژیم رو شروع کردم/از وزن ۱۰۴ونیم درتاریخ ۱۳ابان رسیدم به۹۷ونیم✅...۲۲ابان وزن ۹۶✅8اذر95و800

اگر باز عمل کنه که اصلاااا
و حتما باید یکی باشه پیشش تمام محل جراحیشو باز میذارن و باید مرتب شست و شو بشه
اما اگر بسته عمل کنه روز دوم میتونه چندساعت بشینه تو ماشین
یکی هم هست تو تهران با لیزر عمل میکنن که فکر کنم خیلی راحته

اگر باز عمل کنه که اصلاااا و حتما باید یکی باشه پیشش تمام محل جراحیشو باز میذارن و باید مرتب شست و ...

چیکار کنم براش دیگ بردن بیمارستان تهران بیمه اونجا رو قبول کرده مامانمم زنگ میزنم میگ خونه نیاد من نمیزارم خواهرمم مدام پیام میده چکار کنم میگم بنداز عقب میگ درد دارم و دیگ بیمه قبول نمیکنه 

اگر باز عمل کنه که اصلاااا و حتما باید یکی باشه پیشش تمام محل جراحیشو باز میذارن و باید مرتب شست و ...

تا شهر ما خیلیه مثلا با اتوبوس بیاد ۸ شب صبح میرسه تو اتوبوسم ک دمر نمیتونه بخوابه 

2706