2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

راه درمان اینه که سیخ داغو بکنی تو حلق طرف😀😀

عزیزم خب همه مامانشو دوست دارن، حالا ماها زیادی حساسیم 

زندگي قرض توئه به نفر بعدي...دارم فكر ميكنم من تو زندگي چيزي به بعديا دادم!كاش داده باشم و بعد برم...اونوقت يه گوشه ميشينم و از اونجا به ادما نگاه ميكنم  
راه درمان اینه که سیخ داغو بکنی تو حلق طرف😀😀 عزیزم خب همه مامانشو دوست دارن، حالا ماها زیادی حساس ...

دوس داشتن قضیه اش فرق میکنه تا اینکه بخواد حرف مادر براش در الویت باشه.نمیدونم چجور بفهمم اینو تو دوران اشنایی؟اخه حس میکنم اینطوره .چجور بهش بگم خوشم‌نمیاد از این اخلاق و...

دوس داشتن قضیه اش فرق میکنه تا اینکه بخواد حرف مادر براش در الویت باشه.نمیدونم چجور بفهمم اینو تو دو ...

مستقیم بگی خوشم نمیاد که بدتر میشه و گارد میگیره ، درمان هم نداره

اما بنظرم فقط سال اول شاید اینجور باشن، بعد خودشون خسته میشن

زندگي قرض توئه به نفر بعدي...دارم فكر ميكنم من تو زندگي چيزي به بعديا دادم!كاش داده باشم و بعد برم...اونوقت يه گوشه ميشينم و از اونجا به ادما نگاه ميكنم  
شما تجربشو دارین؟

ی  نفرو  مثال  بزن   بگو   فلانی  خیلی  ب  حرف  مادرشه  و بچه  ننس   بگو  چقدر  زشته  واسه   ی  مرد  این اخلاق .  بگو  اینجور اخلاقی  زندگی  مشترکو  نابود میکنه😬

گر  تو  با  بد،  بد کنی  پس  فرق  چیست؟