کجاتون درد داشت ؟ من چندماهه پهلوم درد میگیره البته خیلی خفیفه تا الان نادیده اش گرفتم اول فکر میکردم کلیه ست ولی انگار کلیه دردش بیشتر متمایل به پشت و کمر هست 

ولی درد من مایل به شکمه امکان داره اپاندیس یا کیست باشه ؟ علایمش چیه ؟ 

لطفا نادیده نگیرین کمک کنید.

آیا معنی کلمه سپاس را میدانید ؟ سپاس کلمه ای ایرانیست و یادگار زرتشت که همواره میگفت سه چیز را پاس دارید:پندار نیک ( پاس یک ) گفتار نیک ( پاس دو ) کردار نیک ( پاس سه)...سه پاس ؛ پاسداشت و پاسداری از سه نیک. ایرانیان با گفتن " سپاس " به یکدیگر یاداور این سه مورد مهم میشدند.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

آپاندیس ک دردش آنیه و یجوری میشه ک میکشونتت بیمارستان کیستم ک دردش زیر شکمه کلیه هم که اره پشتو درگیر میکنه فک نکنم اینایی ک گفتی باشه 

قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَىٰ أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُﺑﮕﻮ: ﺍﻱ ﺑﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﻦ ﻛﻪ ﺑﺮ ﻧﻔﺲ ﺧﻮﻳﺶ ﺗﺠﺎﻭﺯ [ﻭ ﺳﺘﻢ] ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻳﺪ! ﺍﺯ ﺭﺣﻤﺖ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻧﻮﻣﻴﺪ ﻧﺸﻮﻳﺪ. ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻫﻤﻪ ﻱ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﻲ ﺑﺨﺸﺪ، ﺯﻳﺮﺍ ﻛﻪ ﺍﻭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺁﻣﺮﺯﻧﺪﻩ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ. 
یه سونو بده دخترخوب خیال خودتو راحت کن 

اصلا انگار میترسم برم دکتر هی گفتم فکرمو درگیر نکنم خوب میشه ولی الان یه مدته نگران شدم 

آیا معنی کلمه سپاس را میدانید ؟ سپاس کلمه ای ایرانیست و یادگار زرتشت که همواره میگفت سه چیز را پاس دارید:پندار نیک ( پاس یک ) گفتار نیک ( پاس دو ) کردار نیک ( پاس سه)...سه پاس ؛ پاسداشت و پاسداری از سه نیک. ایرانیان با گفتن " سپاس " به یکدیگر یاداور این سه مورد مهم میشدند.

اها کیست  درد نداره ک تنبلی تخمدان داشتم درد داشتم، برو سونو بده

قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَىٰ أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُﺑﮕﻮ: ﺍﻱ ﺑﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﻦ ﻛﻪ ﺑﺮ ﻧﻔﺲ ﺧﻮﻳﺶ ﺗﺠﺎﻭﺯ [ﻭ ﺳﺘﻢ] ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻳﺪ! ﺍﺯ ﺭﺣﻤﺖ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻧﻮﻣﻴﺪ ﻧﺸﻮﻳﺪ. ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻫﻤﻪ ﻱ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﻲ ﺑﺨﺸﺪ، ﺯﻳﺮﺍ ﻛﻪ ﺍﻭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺁﻣﺮﺯﻧﺪﻩ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ. 

کیست داشتم... بزرگ بود ۵.۵ سانت... تیر میکشید گاهی... سمت راست بالای پام بود دقیقا... تهوع و نفخ و بی اشتهایی داشتم... ریزش مو هم شدید... 

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
اها کیست  درد نداره ک تنبلی تخمدان داشتم درد داشتم، برو سونو بده

کیست بزرگ درد داره... مال من خیلی اذیت میکرد

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
من کیست داشتم خیلی هم بزدگ بود ولی اصلا درد نداشتم.تصادفی تو سونو چکاپ فهمیدم

بعدچی شد ؟

آپاندیس دردش رفته رفته بیشتر میشه از سمت راست درد میگیره بعدش تیر میکشه میرسه به ناف. ظرف چهل و هشت ساعت اگه عمل نشی میترکه و ممکنه بیمار از دست بره ولی گفتی چند ماهه این طوریه. ممکنه سرما خورده باشی نگران نباش شال ببند کمرت

کیست داشتم... بزرگ بود ۵.۵ سانت... تیر میکشید گاهی... سمت راست بالای پام بود دقیقا... تهوع و نفخ و ب ...

نه من این علایمو ندارم شاید تخمدان باشه چه میدونم

نه من این علایمو ندارم شاید تخمدان باشه چه میدونم

ممکنه بدون علائم باشه... دردش گاهی ب پامم میزد... ی سونو برو خیالت راحت شه

2706