2737
2734
عنوان

بیاین دلداری بهم بدین فقط من اینطور نیسم😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 434 بازدید | 36 پست
نه ناراحت نیسم خیلیم دوسش دارم ولی میگم ای کاش منم ی شوهر عاقل مثل اون داشتم

واقعا به خاطر یه آتلیه نرفتن به شوهرت میگی بی عقل؟!!!!!😳

خداوندا من در کلبه ی فقیرانه ی خویش چیزی دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری،من چون تویی دارم که تو چون خود نداری👍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نه ناراحت نیسم خیلیم دوسش دارم ولی میگم ای کاش منم ی شوهر عاقل مثل اون داشتم

همون حسود نیستی .طبیعیه .اتفاقا غبطه خوردن باعث پیشرفت میشه به شرطی که خودتو اذیت نکنی .

به این فکر کن خیلیا آرزوی موقعیتهای تورو دارن و باعث غبطه خوردن اونایی .تحملتو بالا ببر و امیدوار باش

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
عزیز جان عادی ه  حالا به مرور بیشترم میشه  آدم تو اون زمان عز بعضی چیزا میگذره اما بعد ک ...

من که والله هر عروسی میرم اصلا یادم نمیاد عروس دوماد چجوری رقصیدن بقیه چیکار کردن همون جا میمونه حالا شما خودتون و اذیت میکنین این کرد ما نکردیم

خداوندا من در کلبه ی فقیرانه ی خویش چیزی دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری،من چون تویی دارم که تو چون خود نداری👍😍
2738
اتلیه نبردم ی خونه قشنگ برام نگرف نزاشت سیسمونی بخرم پولشا گرف همه اینا برام شده حسرت

پولاشو واسه چه چیزی گرفت

پولاشو واسه چه چیزی گرفت

با طلاهای من فروخت و ی تیکه زمین خریده ک فعلا ولش کردیم و قراره ی دانگ از خونه ی پدرش برداره و پولشا بده و من راضی نیسم چون کوچیکه و دراینده فوقش ۴دانگش مال ما بشه 

بنظر من ادمای احساسی بیشتر درگیرن تا ادمای منطقی

اتفاقا من خیلی خیلی آدم احساساتی هستم به خدا راست میگم اشکمم دم مشکمه ولی واقعا این چیزا تو زندگی مشترک اگه عشق باشه مهم نیست به خدا

خب من همونم نگرفتم اصلا از حاملگیم عکس ندارم😭

ایشاالله حاملگی دوم هم دوخوابه داری هم برو آتلیه... خلاص 😊

من همونم که یه روز  می خواستم دریا بشم.  می خواستم بزرگترین دریای دنیا بشم
2706