2410
2553

سلام دوستان من نمیدونم چرا تازگی ها حسود شدم نسبت به بعضیا مثلا من دوس داشتم ی خونه دو خوابه داشته باشم ک اتاق برا بچم باشه و اینکه تو دوران بارداریم برم عکس بگیرم ک شوهرم نبردم و الان ک یکی از فامیلامون رفته اتلیه و اتاق بچشم درست کرده دلم ی جوریه فقطم نسبت به این فرد اینطوریم 😭😭😭😭 چیکار کنم الان دلم ی خونه دو خوابه با عکس بارداری میخواد همش ب شوهرم میگم تقصیر تو منو نبردی😭

حالا الان خودتو بخوری درست میشه؟منم بارداریم حالم خیلی بد بود عکس ننداختم یکی عکسای حاملگیشو نشون داد تو دلم گفتم هی ... اما بهش فکر نکردم دیگه

اهل بحث در مجازی نیستم شما حرف بعدیتم درسته🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میشه واسه دوتا تاپیکی که اولین بار گزاشتم گزارش بزنید 

عنوانش کمکککک هستش با تاپیک بعدیش براتون صلوات میفرستم هرکی گزارش زد لایکم کنه

بچه ها کلا دوصفحه تاپیک دارم باید برید صفحه دوم 

عنوانشم هست کمککککککککک با تایپک بالاییش رو گزارش بزنید

2720

حالا فکر کن الان تو خونه دو خوابه نشستی عکس بارداری هم قاب کردی رو دیواره!!!!دو روز بعدش واست عادی میشد!!!حسادت بعضی مواقع خیلی خوب و لازمه ولی نه واسه این چیزا

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  
2714
حالا الان خودتو بخوری درست میشه؟منم بارداریم حالم خیلی بد بود عکس ننداختم یکی عکسای حاملگیشو نشون دا ...

خب تو دلت اروم میشه حالت خوب نبود ولی من چی نمیدونم چرا انقدر برام مهمه😭

حالا الان خودتو بخوری درست میشه؟منم بارداریم حالم خیلی بد بود عکس ننداختم یکی عکسای حاملگیشو نشون دا ...

منم انقدر از نظر روحی داغون بودم اصلا حاضر نبودم از یه دقیقش خاطره داشته باشم

وزن اولیه ۶۳ وزن هدف ۵۸

احتمالا غبطه میخوری که طبیعیه .حسادت یعنی ازینکه اون داره ناراحتی .ولی غبطه یعنی ایکاش من هم داشتم

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
احتمالا غبطه میخوری که طبیعیه .حسادت یعنی ازینکه اون داره ناراحتی .ولی غبطه یعنی ایکاش من هم داشتم

نه ناراحت نیسم خیلیم دوسش دارم ولی میگم ای کاش منم ی شوهر عاقل مثل اون داشتم

خب تو دلت اروم میشه حالت خوب نبود ولی من چی نمیدونم چرا انقدر برام مهمه😭

اتفاقا حالم بد بود و به این فکر میکردم چرا..

اهل بحث در مجازی نیستم شما حرف بعدیتم درسته🙏

عزیز جان عادی ه 

حالا به مرور بیشترم میشه 

آدم تو اون زمان عز بعضی چیزا میگذره اما بعد که بقیه رو میبینه میگه کاش منم اینکار و میکردم 

چرا نکردم 

چرا کوتاه اومدم و ... 

مثلا من عاشق رقص تانگو ی عروسی بودم 

وقتی ازدواج کردم شوهرم اهل رقص و ... نبود و اونموقع هم چون دوسش داشتم و گرم بودم 😉 نمیخواستم اذیتش کنم ، اصرار نکردم و الان حسرتش بعد ۷ سال هنوز به دلم مونده 

اگه اونموقع بهش اصرار میکردم ، حتما انجام میداد اما من .... 

و همین ای کاش ها ..... هر چی زندگی جلوتر میره بیشتر هم میشه 

خاصیت زندگی همینه انگار 

💥Be the best of your own & Don't compare yourself with others 💥 
2706