2737
2734
عنوان

حذفیات در جهیزیه

| مشاهده متن کامل بحث + 1157 بازدید | 97 پست

نسبت ب اون سال تا حالا خیلی چیزا عوض شده الان بجز ده تیکه وسایل اصلی بقیه اضافن 

قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَىٰ أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُﺑﮕﻮ: ﺍﻱ ﺑﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﻦ ﻛﻪ ﺑﺮ ﻧﻔﺲ ﺧﻮﻳﺶ ﺗﺠﺎﻭﺯ [ﻭ ﺳﺘﻢ] ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻳﺪ! ﺍﺯ ﺭﺣﻤﺖ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻧﻮﻣﻴﺪ ﻧﺸﻮﻳﺪ. ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻫﻤﻪ ﻱ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﻲ ﺑﺨﺸﺪ، ﺯﻳﺮﺍ ﻛﻪ ﺍﻭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺁﻣﺮﺯﻧﺪﻩ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من که ساده گرفتم تا جایی که شد،چون نصف پول جهیزیع رو واسه خرید خونه بابام داد بهم و دیگه ساده گرفتیم،ولی بازم خیلی چیزا زیادیه،چرخ گوشت که خوبه،ولی اگه اهل حیاطی نیستی مثل من چرخ خیاطی نگیر،بوفه گرفتن که از نظر من اصلا درست نیست حتما حذفش کن،

2728
2738

من سماور خریدم ک واجب نیست.هواپز و سرخ کن ، میوه خشک کن ،بخارشور ، گوشت کوب برقی، بوفه واحب نیست. من چرخ گوشت نگرفتم که پشیمونم. بخاطر این همه حرف و حدیث ک میشنوم و میگن گوشت فلان حیوونه یا گوشت کثیف رو قصابی چرخ میکنه منم با ترس میخرمش.اگه داشتم اینحوری نمیشد

❤😍 محبوب من هرلحظه به نگاهت محتاجم.نگاهت را از من دریغ مکن. یکتای بی همتای من😍❤
آبمیوه گیری قهوه ساز  این دستگاه که کیک هم میزنن

آبمیوه گیری وقتی بچه دار بشین میفهمین چقد مهمه و چرخ گوشتم همینجور

خدایا شکرت برای سلامتی و آرامش همیشگی من و همسرم و دخترم...
گوشتکوب برقی  خوبه واسه وقتی بچه دندون تازه در میاره😆

بابا با قدرت بدنی و گوشتکوب دستی.😁اخه چ کاریه...من مینداختم تو همزن سوپشو

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
مامان داره ولی ده ساله استفاده نکردیم 😂😂😂خودمم نمیگیرم ، و همچنین سرخ کن 

بعضیا استفاده دارن الان مامانم خیلی از چرخگوشت استفاده میکنه دیگه منم خریدم اما خیلیا حاضری چرخکرده میخرن خیلیام خودشون میخوان چرخ کنن

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستی؟🥹💜مادر شدن یعنی: دوتا قلب تو بدنت بتپه 😍 خدایا میشه به همین زودیا دوتا قلب تو بدنم بتپه💞
2706