2733
2734

بچه ها از سخت ترین و زجر آور ترین لحظه های زندگیتون که باعث افسردگیتون شده و ناگهانی نجات پیدا  کردین از تمام سختیا بگین

واسه شوهرم ۴ ماه زندان بریده بودن

یهو تبدیل شد ب ۲۹ روز 

روزای سختی بود چقد گریه کردم عذاب کشیدم

الان ب اون روزا میخندم

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍

میشه واسه دوتا تاپیکی که اولین بار گزاشتم گزارش بزنید 

عنوانش کمکککک هستش با تاپیک بعدیش براتون صلوات میفرستم هرکی گزارش زد لایکم کنه

بچه ها کلا دوصفحه تاپیک دارم باید برید صفحه دوم 

عنوانشم هست کمککککککککک با تایپک بالاییش رو گزارش بزنید

دمتون گرم دوستون دارم❤💜😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

این قضیه، مربوط به سالها پیشه؛
(که همزمان هم خاطره ی بده، هم خوب)

چند تا خانواده بودیم، رفتیم مشهد

یه مینی بوس دربست گرفتیم‌ رفتیم و زیارتمونو کردیم‌ و تو راه برگشت،  از شهر زیبای گرگان باید عبور میکردیم.

حدودای‌ عصر بود که رسیدیم نزدیک گرگان، تصمیمی اتخاذ کردیم مبنی بر اینکه عصرونه رو تو یکی از پارکای شهر سِرو کنیم.

تو کمربندی، یه نونوائی سیّار پیدا شد، لب جاده توقف کردیم و مردا رفتن نون بگیرن، و در این اثنا، یه ماشین باریِ سنگین، از پشت اصابت کرد به‌مینی بوسمون.

و ماشین رو ازین سمت جاده، پرت کرد اونورش.

تصادف مهیبی بود، به طوری که تو شبکه ی استانی گرگان هم بهش پرداخت شد.

خواهر کوچیکم اون زمان، ۴۰ روزه بود، خدا شاهده وقتی بردنمون بیمارستان، حتی یه خراش کوچیک هم برنداشته بود، در صورتی‌که از عقب مینی بوس تا جلوی مینی بوس پرت شده بود.

میخوام‌ اینو بگم؛

واسه پروردگار متعال، هیچ چیزی غیر ممکن نیست، اگه بندگانش بهش توجه کنند.

و  اگه ما خدا رو فراموش نکنیم، همیشه مارو در سایه ی الطافش نگه میداره.

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران
مریضشدنمامانم  دردکشیدنش  آب شدنش  هنوز باورم نمیشه هنوز نجات پیدا نکردم ازین مصی ...

خداروشکر⁦♥️⁩

خانوم باید یا وکیل باشه یا نقاش من هردوتاش و هستم ببین دیگه چقدر خوبم 🤪😂پیچ نقاشی مو تو اینستا فالو کنید art_naghash_bashi   انواع سفارش پذیرفته میشود 😍

من توی تاپیکام هست ماجرای دوست پسر روانیم

ازش که جدا شدم زندگیم از این رو به اون رو شد

وقتی تاپیک سوال پزشکی میزنین اگه بیام و سوال یا عکس آزمایشتون توی پست اول باشه نگاه میکنم اگه بلد باشم جواب میدم در غیر این صورت معذورم
2738

هیچ وقت انقد سخت نگرفتم که افسرده شم درکل واسه چیزی حرص نمیخورم خنثی هستم...حتی همسرم یه مسئله ی خیلی مهم و که اگه میفهمیدم اصلا راضی به این زندگی نمیشدم قائم کرد وقتی فهمیدم گفتم دوست داری چی بشنوی بگو بهت همونو میگم من اینم 

دانی که چرا راز نهان با تو نگویم؟؟؟طوطی صفتی طاقت اسرار نداری¿¿¿¿¿  

وقتی دوقلوهام در ماه ۶ بارداری مردن و مجبور به دراودنشون شدم تو سال ۸۹  سخت بود ولی گذشت وقتی فهمیدم پسرم اوتیستیکه و عملکرد مغزش متفاوته اول سخت بود ولی الان از اون زمان ۵ سال میگذره وقتی همسرم پارسال ریه اش دچار مشکل شد یک ماه قبل عید و تو سی سی یو رفت سخت بود ولی گذشت 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
واسه شوهرم ۴ ماه زندان بریده بودن یهو تبدیل شد ب ۲۹ روز  روزای سختی بود چقد گریه کردم عذاب کش ...

دوستم ببخشید می پرسم خیلی مهمه برام

چقدر طول کشید تا حکمشونو دادن

یعنی از اول شکایت تا صدور حکم چقدر کشید؟

سربازی همسرم

محصوصا اموزشیش تو اون دوران اصلا فکر نمیکردم اون ۵۶ روز بگذره

بعدش با خودم میگفتم این یک سال جلوی پیشرفتمونو مسگیره ولی خداروشکر خدای روزی رسون نزاشت عقب‌ بمونیم

وقتی برای تاپیک شما نظر میدیم و راهنماییتون می‌کنیم،لایک کردن شما نشانه شعور شماست که “ممنونم از زمانیکه در اختیارم گذاشتید”….اینجا به هیچ عنوان جای درد و دل و مشورت گرفتن برای مسائل مهم زندگی مشترک نیست… لطفا به هیچ عنوان براساس نظرات کاربران با سنهای پایین و فرهنگ های مختلف تصمیم های جدی نگیرید…☘️
2706