2703
2553
دعای مقاتلبن سلیمان...۱۰۰بار در یک روز...خودم همیشه جواب گرفتم ازش...به هرکی هم گفتم جواب گرفته

برای منم نیت میکنید بخونید؟ منم حاجت بگیرم جبران میکنم 

خودم هر چی خوندم و .... خدا صدامو نشنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714

سلام واسه حل مشکلت صلوات هدیه کن به اقا امام زمان و امام رضا و شهید هادی و شهید سامانلو صداشون بزن بخواه دعات کنن یا نذر کن مشکلت که حل شد یه مقداری  واسه سلامتی اقا امام زمان صدقه بدی به فقیر   .امضامو چک کن تاپیکی که لینکش اخر امضامه بخون .دعای توسل هم عالیه من خیلی اعتقاد دارم بهش 

یاعلی

یاعلی بر دشمنت لعنت👉حاجت داری؟بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت ۱۴معصوم و حرمت شهید ابراهیم هادی وشهید حاج سعیدسامانلو حاجتمو بده بعدش برای سلامتی وظهور امام زمان و حاجت روایی خودت۵۰۰صلوات هدیه کن به ۱۴ معصوم و دو شهید عزیز ۴۰ روز هم پشت سرهم زیارت عاشورا،سوره یاسین یا واقعه بخون براشون.صدا بزن مشکلتو بگو بخواه دعات کنن، شکر خدا خیلی ها با این توسل حاجت روا شدن اگه حاجتت شرعی باشه و خدا صلاح بدونه روا میشه😍 نذر واسه شهدا هیچ اشکالی نداره تو مذهب شیعه توسل کردن جایز هست چون شهدا درجه ایمان و تقواشون زیاده ،نزد خدا مقام شفاعت دارن ،طبق آیه قرآن زنده هستن ،خدا به حرمت دعاشون حاجت میده .شهدا فقط واسطه هستن دعامون میکنن حاجت اصلی رو خدا میده😊این نذرهم عالیه به نیت حل مشکلت صدقه بدی واسه سلامتی آقا امام زمان و ازشون بخوای دعات کنن.بزن رو اسم کاربریم اولین تاپیکمو بخون پراز اسکرین و کامنت حاجت روایی هست کسانی که حاجت روا میشن خبر میدن ،کامنتاشونو کپی میکنم واسه دلگرمی تو تاپیک.راستی کتاب سلام بر ابراهیم رو دانلود کن بخون عالیه درباره شهید هادی هست😊اینهایی هم که میان میگن توسل به شهدا شرک ،گناه وبدعت هست فقط ازخدا بخواین شیعه نیستن تو مذهبشون به توسل اعتقاد ندارن.حالا که تا اینجا اومدی لطفا به نیت سلامتی وظهور آقا امام زمان صلوات بفرست.الهی خدا به بزرگی خودش و به حرمت ائمه و شهدا حاجت دلتو بده و شماهم مثل بقیه تاپیک بزنی و صدام کنی خبر خوش حاجت روایی بدی یاعلی
حتما صلاح نیست...به حاجتتون برسید یه ۱۰۰تا نذر میکنم برا جفتتون میخونم

فدای مهربونتیتون

منم اوایل همینو میگفتم ولی الان میگم 34 سال ازدواج و کار و زندگی ثلاحم نیست پس چیه صلاحم 

ی مدته اسم خدا میاد گریه م میگیره ب خدا مثل الان خودشم میدونه ها دوسش دارم ولی نمیدونم چرا دوسم نداره 

خیلی کم آوردم😢

2706