1507
1411
دعای مقاتلبن سلیمان...۱۰۰بار در یک روز...خودم همیشه جواب گرفتم ازش...به هرکی هم گفتم جواب گرفته

برای منم نیت میکنید بخونید؟ منم حاجت بگیرم جبران میکنم 

خودم هر چی خوندم و .... خدا صدامو نشنید

کارتون‌های پرورش کودک دو زبانه رو از سایت نی نی کارتون خرید کن

چند روزه توی سایت هم تخفیف گذاشتن

برای خرید با تخفیف کلیک کنید

1473

سلام واسه حل مشکلت صلوات هدیه کن به اقا امام زمان و امام رضا و شهید هادی و شهید سامانلو صداشون بزن بخواه دعات کنن یا نذر کن مشکلت که حل شد یه مقداری  واسه سلامتی اقا امام زمان صدقه بدی به فقیر   .امضامو چک کن تاپیکی که لینکش اخر امضامه بخون .دعای توسل هم عالیه من خیلی اعتقاد دارم بهش 

یاعلی

یاعلی بردشمنت لعنت👉حاجت داری این نذرو انجام بده:بخدا توکل کن حاجت دهنده اصلی خداست  اگه خدا نخواد برگ درخت هم نمی افته بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت آقا امام زمان حاجتمو بده و بعدصلوات  یا صدقه برای سلامتیشون نذرکن صداشون بزن بخواه برات دعا کنن ،دعای ایشون  اگه به صلاحت باشه رد نمیشه ،بعد توسل کن به شهدا و بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت شهید ابراهیم هادی و شهید سامانلو حاجتمو بده شهدارو صدابزن مشکلتو بگو بخواه واسطه  شما و خدا بشن تا خداوند به حرمت دعای خیرشون مشکلتو حل کنه. چون این دوشهید دارای درجه تقوا و ایمان زیاد هستن و از عرفای گمنام خدا به حرمتشون اگه به صلاح باشه حاجتمونو میده و تومذهب شیعه هم توسل رایج هست بعدش نیت کن صلوات یا خیرات هدیه کنی به دوشهید 😍 فرقی نداره حاجتت چیه اگه تاپیکمو بخونی می بینی که شکرخدا از دعای خیر شهدا اینجا خیلی از کاربرها حاجت روا شدن کتاب سلام برابراهیمو هم بخون دانلودکن  ،درباره شهیدسامانلو هم به تازگی کتاب سامان عشق چاپ شده اونم تهیه کن یادت نره قبل حاجت خودت اول برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان دعاکنی صلوات بفرست براشون چون هزاربرابر اثرش بخودت برمیگرده ،دعا کردن برای سلامتی وظهور آقا امام زمان و صلوات فرستادن براشون و همیشه صدقه دادن به نیت سلامتیشون خیلی اثر داره باعث میشه هم از نظر معنوی روحمون پاکتر بشه و هم حضرت مهدی برامون دعا کنن ،واقعا اثرش بر میگرده بخودمون یه مدت امتحان کن نتیجشو می بینی 😍الهی خداوند حاجت دل همه رو مخصوصا شما که امضامو میخونی به زودی زود بده و منم با خبر حاجت روایی شما خوشحال بشم 😍 این جمله که رنگی نوشته شده و آبی رنگه لینک تاپیک حاجت روایی هست بزن روش و وارد تاپیک شو 👇👇👇تاپیک حاجت روایی هست بزن بزن رو این نوشته   یاعلی
1432
حتما صلاح نیست...به حاجتتون برسید یه ۱۰۰تا نذر میکنم برا جفتتون میخونم

فدای مهربونتیتون

منم اوایل همینو میگفتم ولی الان میگم 34 سال ازدواج و کار و زندگی ثلاحم نیست پس چیه صلاحم 

ی مدته اسم خدا میاد گریه م میگیره ب خدا مثل الان خودشم میدونه ها دوسش دارم ولی نمیدونم چرا دوسم نداره 

خیلی کم آوردم😢

1476
فدای مهربونتیتون منم اوایل همینو میگفتم ولی الان میگم 34 سال ازدواج و کار و زندگی ثلاحم نیست پس چیه ...

شما هم این دعایی که فرستادم بخون...حتما جواب میگیری❤❤❤😘😘😘

❤❤❤❤خودمو عشقه❤❤❤❤
قبلا خوندم صوتشم دارم  

جدی...من هر وقت خوندم جواب گرفتم...به هرکی هم گفتم جواب گرفته...صبر کن...و دوباره بخون...ایندفعه از ته دل و کلی خواهش کن از خدا...منم برات تا چندروز دیگه میخونم...انشالله مشکلت حل شه...به خوبی و خوشی😘😘😘❤❤❤❤

❤❤❤❤خودمو عشقه❤❤❤❤
1508