1464
1411
دعای مقاتلبن سلیمان...۱۰۰بار در یک روز...خودم همیشه جواب گرفتم ازش...به هرکی هم گفتم جواب گرفته

برای منم نیت میکنید بخونید؟ منم حاجت بگیرم جبران میکنم 

خودم هر چی خوندم و .... خدا صدامو نشنید

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1436

سلام واسه حل مشکلت صلوات هدیه کن به اقا امام زمان و امام رضا و شهید هادی و شهید سامانلو صداشون بزن بخواه دعات کنن یا نذر کن مشکلت که حل شد یه مقداری  واسه سلامتی اقا امام زمان صدقه بدی به فقیر   .امضامو چک کن تاپیکی که لینکش اخر امضامه بخون .دعای توسل هم عالیه من خیلی اعتقاد دارم بهش 

یاعلی

یاعلی بر دشمنت لعنت👉اگه حاجت داری اول خدارو صدا بزن بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت آقا امام زمان و آقا امام رضا وشهید ابراهیم هادی و شهید حاج سعید سامانلو و شهیدعلی آقا جهان یاری  مشکلمو حل کن و 1400صلوات و چهل روز یاسین هدیه کن به دو ائمه و سه شهید عزیز و صداشون کن مشکلتو بگو بخواه واسه حل شدن مشکلت دعا کنن شکر خدا اینجا خیلی ها حاجت روا شدن کافیه تو سایت سرچ کنی  یا تو گوگل بنویسی شهید هادی و شهید سامانلو و شهید علی آقا و آخرش نی نی سایت بنویسی کلی تاپیک حاجت روایی میاد که کاربرها نوشتن حاجت روا شدن 😊 نذر واسه شهدا هم هیچ اشکالی نداره تو مذهب شیعه توسل کردن جایز هست چون شهدا درجه ایمان و تقواشون زیاده و پیش خدا عزیز هستن  خدا به حرمتشون حاجت میده  فقط واسطه هستن دعامون میکنن حاجت اصلی رو خدا میده  😊 راستی یه نذر مجرب دیگه این هست که به نیت حل مشکلت و حاجت روایی صدقه بدی واسه سلامتی آقا امام زمان و ازشون بخوای دعات کنن 😊 این جمله که رنگی نوشته شده و آبی رنگه لینک تاپیک حاجت روایی هست توش پراز اسکرین و کامنت حاجت روایی هست اونهایی که حاجت روا میشن خبر میدن بهم منم  کامنتاشونو کپی میکنم واسه دلگرمی میذارم تو این تاپیک میتونی بخونیشون . راستی کتاب سلام بر ابراهیم رو هم دانلود کن بخون عالیه درباره شهید هادی هست.😊 حالا که تا اینجا اومدی لطفا  واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان صلوات بفرست و دعاشون کن که اثرش هزار برابر بخودت بر میگرده الهی خدا به بزرگی خودش و به حرمت ائمه و شهدا حاجت دلتو بده و شماهم مثل بقیه تاپیک بزنی و صدام کنی خبر خوش حاجت روایی بدی 👇👇👇تاپیک حاجت روایی هست بزن بزن رو این نوشته   یاعلی 
1485
حتما صلاح نیست...به حاجتتون برسید یه ۱۰۰تا نذر میکنم برا جفتتون میخونم

فدای مهربونتیتون

منم اوایل همینو میگفتم ولی الان میگم 34 سال ازدواج و کار و زندگی ثلاحم نیست پس چیه صلاحم 

ی مدته اسم خدا میاد گریه م میگیره ب خدا مثل الان خودشم میدونه ها دوسش دارم ولی نمیدونم چرا دوسم نداره 

خیلی کم آوردم😢

1403
فدای مهربونتیتون منم اوایل همینو میگفتم ولی الان میگم 34 سال ازدواج و کار و زندگی ثلاحم نیست پس چیه ...

شما هم این دعایی که فرستادم بخون...حتما جواب میگیری❤❤❤😘😘😘

❤❤❤❤خودمو عشقه❤❤❤❤
قبلا خوندم صوتشم دارم  

جدی...من هر وقت خوندم جواب گرفتم...به هرکی هم گفتم جواب گرفته...صبر کن...و دوباره بخون...ایندفعه از ته دل و کلی خواهش کن از خدا...منم برات تا چندروز دیگه میخونم...انشالله مشکلت حل شه...به خوبی و خوشی😘😘😘❤❤❤❤

❤❤❤❤خودمو عشقه❤❤❤❤
1508