2410
2553
عنوان

شارژ گوشی

451 بازدید | 33 پست

چرا از روزی اینترنت قطع شده گوشیم شارژش همش تموم میشه مثلا چهل درصد داره شب بالا سرم میدارم صبح میبینم خود به خود خاموش شده تا حالا این مشکل نبود بازی اصلا رو گوشیم ندارم اکثر برنامه هامو پاک کردم عکسم ده تا فقط دارم 

چندساله این گوشیو داری؟

برام دعا کنید مهربونا ب بد مشکلی گرفتارم:)دعا کنید ابروی من و خانوادم حفظ بشه چون کسایی هستن ک میخوان ابرومو ببرن.دعا کنید مشکلم حل شه و این ادما کاراشونو تموم کنن تا منم ی نفس راحت بکشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

چندساعت در روز ازگوشی استفاده میکنی؟

برام دعا کنید مهربونا ب بد مشکلی گرفتارم:)دعا کنید ابروی من و خانوادم حفظ بشه چون کسایی هستن ک میخوان ابرومو ببرن.دعا کنید مشکلم حل شه و این ادما کاراشونو تموم کنن تا منم ی نفس راحت بکشم
2714

من از ۵ سال تازه گوشی ام همینطور شده مثل شما حتی ۴۰ تا هم شارژ داشته باشه خالی میشه درحالی که قبلا با ۱۵ تا شارژ هم تا صبح میموند 

شاید کم کم عمر باتری ات کم شده اما اگه دلیلش این نباشه ممکنه ویروس گرفته باشه که باید ریست یا فلش کرد

آیا معنی کلمه سپاس را میدانید ؟ سپاس کلمه ای ایرانیست و یادگار زرتشت که همواره میگفت سه چیز را پاس دارید:پندار نیک ( پاس یک ) گفتار نیک ( پاس دو ) کردار نیک ( پاس سه)...سه پاس ؛ پاسداشت و پاسداری از سه نیک. ایرانیان با گفتن " سپاس " به یکدیگر یاداور این سه مورد مهم میشدند.
مثل قبل دو یا سه ساعت اونم مستمر نه

پس گوشیت ی مشکلی داره 

2706