2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم ميخوام حامله بشم بخاطر همون نميرم فعلا ولي قصد جدي دارم بعد زايمان برم

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
2731
بلی به شرطی دستگاهت الکس باشه و جلساتت رو کامل سروقت بری.و سوال دومت خیر

قسمت بیکینی کامل لیزر میشه ؟

#زن ناموس نیست    در زلف چون کمندش ای دل مپیچ کانجا، سرها بریده بینی، بی‌جرم و بی‌جنایت.

خیلی خوبه 

من راضیم

اصلا این حرفا خرافاته 

هیچ دکتری تایید نمیکنه

قدرت نفوذ لیزر تا پیاز مو هست 

اصلا از لایه ها مختلف پوست و چربی و گوشت نمیتونه بگذره تا برسه به تخمدان و رحم و....

2738
اره انجام دادم ولی قصدبارداری نداشتم وندارم

قیمت بیکینی رو کامل لیزر میکنن . یعنی لبه ها رو هم انجام میدن؟

#زن ناموس نیست    در زلف چون کمندش ای دل مپیچ کانجا، سرها بریده بینی، بی‌جرم و بی‌جنایت.

هزینش چقدره منم دلم میخواد

بابت اینی که هستم خداروشکرمیکنم خدایاشکرت ازخدامیخام دل هممونو شادکنه وبه زندگیامون ارامش بده اصلا ازش میخام جوری توخوشبختی غرقمون کنه که حال کنیم😁😜
اگه قصدبارداری داری بزار بعد بارداری 

عزیزم اگه تو اقدام لیزر کنی آیا باردار نمیشی همون ماه....؟؟؟ من چهارماه هم اقدام داشتم هم لیزر.... ولی باردار نشدم هنوزم

خدایا شکرت امروز یه روز بعد موعودم 11تیروبی مثبت بعداز 11ماه اقدام.....امروز5مرداد سال 99 ومن 8هفته ساعت 11ونیم سونوگرافی ومن صدای قلب فندوق شنیدم زیباترین حس دنیا بعد از 9ماه15 اسفند 99مهرساخانم دنیا اومد.... خوش اومدی به دنیام دخترکم.... 
2706