2737
2734
عنوان

عشق

999 بازدید | 97 پست

چند ماهه عاشق یه پسری شدم خودش چیزی نمیدونه. هروقت میخوام ببینمش از روز قبلش استرس میگیریم. نمیتونم بخوابم. غذا بخورم.همش حالم بده

تریبون همیشه در اختیار افراد برنده قرار می گیره که بگن بله ما خیلی تلاش کردیم. ولی دنیا پر از بازنده هاییه که خیلی هم تلاش کردن ولی نتونستن بگن چرا.....

چیکار کنم که اینجوری نباشم

تریبون همیشه در اختیار افراد برنده قرار می گیره که بگن بله ما خیلی تلاش کردیم. ولی دنیا پر از بازنده هاییه که خیلی هم تلاش کردن ولی نتونستن بگن چرا.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عشق همین دردسرارم داره دیگ... بعد ی مدت عادی میشه برات... منم اولاش خیلی استرس داشتم... قلبم ب شدت تن تن میزد از ی روز قبل دیدار... انقد حساس بودم رو پوششم آرایشم... وقتی میرفتم  دیدنش از استرس سرخ میشدم... 😂😂 الان بدون آرایش میبینه منو همش 😊

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
قشنگه عشق اين غذا نخوردن و استرست  اينا قشنگه عشق يعنى دلهره ازش لذت ببر و واسش تلاش كن هم ...

چه قشنگه پروفایلت

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
2738
بهش بگو 

میترسم

به نظرت بهش بگم خودشو نمیگیره؟ 

❤️❤️

میترسم به نظرت بهش بگم خودشو نمیگیره؟ 

نه 

تو یکی و دوست داری بهش بگو و خودتو مدیون دلت نکن 

اگه امکانش و داری با یه مشاور در مورد نحوه گفتنش مشورت کن یا اگه حضوری نمیتونی بری مجازی مشاوره بگیر تا راهنماییت کنه گلم 

خانوم باید یا وکیل باشه یا نقاش من هردوتاش و هستم ببین دیگه چقدر خوبم 🤪😂پیچ نقاشی مو تو اینستا فالو کنید art_naghash_bashi   انواع سفارش پذیرفته میشود 😍
میترسم به نظرت بهش بگم خودشو نمیگیره؟ 

چرا میگیره پسرا دوست ندارن اینجوری 

تُ از فصل پاییز زیباتری، من از فصل پاییز تنها ترم...🍁بگذار کسی نداند،که چگونه من به جای نوازش شدن،گزیده شده ام..!🌊
قشنگه عشق اين غذا نخوردن و استرست  اينا قشنگه عشق يعنى دلهره ازش لذت ببر و واسش تلاش كن هم ...

واقعا از زندگی افتادم. همش روزشماری میکنم واسه دیدنش. خیلی سخته

2706