2733
2734
عنوان

وقتی اعصابتون از دست خانواده شوهر خرد میشه چیکار میکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 327 بازدید | 18 پست

یه گوش در ،ی گوش دروازه

بخوای واسه هر چی غصه بخوری چیزی ازت نمیمونه، فقط خودتو نابود میکنی

اگه خیلی شدیده و نمشه بگذری، برو با همونی که از دستش  ناراحتی حرف بزن، بهش بگو که از فلان کاری که کردی یا حرف زدی ناراحتم و نمیخوام دیگه پیش بیاد.

من خودم هر کدومشون چیزی بگه به روش میارمو خیلی جدی حرف میزنم وعذرخواهی میکنن😀😀

زندگي قرض توئه به نفر بعدي...دارم فكر ميكنم من تو زندگي چيزي به بعديا دادم!كاش داده باشم و بعد برم...اونوقت يه گوشه ميشينم و از اونجا به ادما نگاه ميكنم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اوایل عقدم خیلی مراعات کردم دیدم نه هرچی مراعات میکنم پرو تر میشن و چون با سیاست اذیتم میکردن با حرفاشون نمیتونستم به شوهرم گله کنم واسه همین منم دیگه مثل خودشون با سیاست وقتی به حرفی میزدن منم  با سیاست همون حرفا کوبنده نثارشون میکردم دیگه اونا فهمیدن من ادمی‌نیستم ک بی جواب بزارمشون و از خودم دفاع میکنم دیگه خودشونا جمع کردن و والان ماددشوهرم و خواهرشوهرم حتی به شوخی هم نمیتونن حرقی بزنن چون میدونن من بدترش را براشون تو استینم اماده کردم البته اینم بگم ما همیشه احترام همدیگرا داریم‌مهربونیامون نسبت به هم دیگه زیاده ولی اینا بدون اگه از اول اجازه بدی حرف بارت کنند عادت میکنن و میشه کار هر روزشون با خوبی و با سیاست جواب همه را بدهد

یه صلوات واسه خوشبختیم بفرستین لطفا  .
2728