2410
2553

انقد تو خودم میریزم...حرص خوردم.حوصله نمونده برام...خیلی فرهنگامون فرق داره هیچی از خانواده ش نمیدونستم که اگه میدونستم قطعا باهاش ازدواج نمیکردم ولی خود همسرم خیلی خوبه...در مقابل خواسته های بیجاشون نه میتونه به اونا چیزی بگه یه مدلی بارش آوردن که نه نمیتونه بگه ....

پر از غصه و ناراحتی ام.....😟😟😟

میشه برا مامان شدنم صلوات بفرستید...

هییچ کاری ازم برنمیاد کلا زیر دستشون هستم

با هرچه عشق نام تو را می توان نوشت...با هرچه رود نام تو را می توان سرود...بیم از حصار نیست که هر قفل کهنه را...با چشم های روشن تو می توان گشود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714
با هم تو یه خونه اید ؟ خدا صبرت بده

دو ساا بودم در حد کلفت حتی لباسا حمام خواهرشوهرام آماده میکردم اووف بخوام تعریف کنم خیلی حوصلت سر میره

با هرچه عشق نام تو را می توان نوشت...با هرچه رود نام تو را می توان سرود...بیم از حصار نیست که هر قفل کهنه را...با چشم های روشن تو می توان گشود

برو پیش مشاور منم اولا حساس بودم ب مرور یاد میگیری بی تفاوت باشی

قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَىٰ أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُﺑﮕﻮ: ﺍﻱ ﺑﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﻦ ﻛﻪ ﺑﺮ ﻧﻔﺲ ﺧﻮﻳﺶ ﺗﺠﺎﻭﺯ [ﻭ ﺳﺘﻢ] ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻳﺪ! ﺍﺯ ﺭﺣﻤﺖ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻧﻮﻣﻴﺪ ﻧﺸﻮﻳﺪ. ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻫﻤﻪ ﻱ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﻲ ﺑﺨﺸﺪ، ﺯﻳﺮﺍ ﻛﻪ ﺍﻭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺁﻣﺮﺯﻧﺪﻩ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ. 

استارتر منم همین مشکلو دارم.زنگ زدم کلی گله کردم ولی بی احترامی نکردم.اصلا تو خودت نریز .یکی از فامیلامون با خانواده شوهر تو یه ساختمونه .هر چی میشنوه نمیتونه جواب بده اخرش قلبش سوراخ شده

دو ساا بودم در حد کلفت حتی لباسا حمام خواهرشوهرام آماده میکردم اووف بخوام تعریف کنم خیلی حوصلت سر می ...

عزیزم من مایلم اگه خودت حوصله داری بوگو دلبندم

فقط 19 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706