1596
1578

انقد تو خودم میریزم...حرص خوردم.حوصله نمونده برام...خیلی فرهنگامون فرق داره هیچی از خانواده ش نمیدونستم که اگه میدونستم قطعا باهاش ازدواج نمیکردم ولی خود همسرم خیلی خوبه...در مقابل خواسته های بیجاشون نه میتونه به اونا چیزی بگه یه مدلی بارش آوردن که نه نمیتونه بگه ....

پر از غصه و ناراحتی ام.....😟😟😟

با تو خوشبخت ترین آدم این قافله ام  تیکر عروسیمه💑👫

هییچ کاری ازم برنمیاد کلا زیر دستشون هستم

با هرچه عشق نام تو را می توان نوشت...با هرچه رود نام تو را می توان سرود...بیم از حصار نیست که هر قفل کهنه را...با چشم های روشن تو می توان گشود

خانم ها اگر کسی دنبال دکتر نازایی خاذق و خوب میگرده 

ما کمکتون می کنیم ، یا اگه دنبال اهدای تخمک هستن

هم میتونید با این شماره تماس بگیرید09122770014

یا اینستا ما رو دنبال کنید

1546
با هم تو یه خونه اید ؟ خدا صبرت بده

دو ساا بودم در حد کلفت حتی لباسا حمام خواهرشوهرام آماده میکردم اووف بخوام تعریف کنم خیلی حوصلت سر میره

با هرچه عشق نام تو را می توان نوشت...با هرچه رود نام تو را می توان سرود...بیم از حصار نیست که هر قفل کهنه را...با چشم های روشن تو می توان گشود
1566

استارتر منم همین مشکلو دارم.زنگ زدم کلی گله کردم ولی بی احترامی نکردم.اصلا تو خودت نریز .یکی از فامیلامون با خانواده شوهر تو یه ساختمونه .هر چی میشنوه نمیتونه جواب بده اخرش قلبش سوراخ شده

اگه دوس داشتین برای سلامتی نی نی منم صلوات بفرستین😍😘
1396

یه گوش در ،ی گوش دروازه

بخوای واسه هر چی غصه بخوری چیزی ازت نمیمونه، فقط خودتو نابود میکنی

اگه خیلی شدیده و نمشه بگذری، برو با همونی که از دستش  ناراحتی حرف بزن، بهش بگو که از فلان کاری که کردی یا حرف زدی ناراحتم و نمیخوام دیگه پیش بیاد.

من خودم هر کدومشون چیزی بگه به روش میارمو خیلی جدی حرف میزنم وعذرخواهی میکنن😀😀

بگذار هر ثانیه ، حال تو خوب باشد ، بگذار رفتنی ها بروند و ماندنی ها بمانند ، حال خوب خودت را به هیچ اتفاق ، شرایط و شخصی گره نزن !بی واسطه خوب باش ، بی واسطه شادی کن و بی واسطه بخند... تو که خوب باشی ، همه چیز خوب می شود ، باور کن!

من اوایل عقدم خیلی مراعات کردم دیدم نه هرچی مراعات میکنم پرو تر میشن و چون با سیاست اذیتم میکردن با حرفاشون نمیتونستم به شوهرم گله کنم واسه همین منم دیگه مثل خودشون با سیاست وقتی به حرفی میزدن منم  با سیاست همون حرفا کوبنده نثارشون میکردم دیگه اونا فهمیدن من ادمی‌نیستم ک بی جواب بزارمشون و از خودم دفاع میکنم دیگه خودشونا جمع کردن و والان ماددشوهرم و خواهرشوهرم حتی به شوخی هم نمیتونن حرقی بزنن چون میدونن من بدترش را براشون تو استینم اماده کردم البته اینم بگم ما همیشه احترام همدیگرا داریم‌مهربونیامون نسبت به هم دیگه زیاده ولی اینا بدون اگه از اول اجازه بدی حرف بارت کنند عادت میکنن و میشه کار هر روزشون با خوبی و با سیاست جواب همه را بدهد

یه صلوات واسه خوشبختیم بفرستین لطفا  .