2737
2734
عنوان

از وقتی جاری دار شدم...

851 بازدید | 37 پست

خانواده همسرم به ویژه مادرهمسرم خیلی بیشتر بهم احترام میذارن بشدت قدرمو میدونن و محبت زیادی بهم میکنن. قبلا هم خوب بودن اما الان خیلی خیلی خیلی بیشتر. که برای خودمم عجیبه

شما بعد جاری دار شدن رفتار خانواده همسرتون فرقی کرد ؟

مشاور تغذیه هستم. (رژیم درمانی چاقی، لاغری، رشد و تناسب قد و وزن کودکان، بیماری های مزمن مثل دیابت، قلبی و ... انجام می شود)

برای من که اول جاری بود و بعد من وارد شدم😀😀

زندگي قرض توئه به نفر بعدي...دارم فكر ميكنم من تو زندگي چيزي به بعديا دادم!كاش داده باشم و بعد برم...اونوقت يه گوشه ميشينم و از اونجا به ادما نگاه ميكنم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

آره فرق کرد هربار نشستن ازش تعریف کردن 😂 

خداروشکر مال شما برعکس بوده 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
2738

من عروس دوم هستم كلا خانواده همسرم با هردومون خوب هستن

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
2706