2737
2734
عنوان

یک هفته هست ازدواج کردم بخاطر ترسم همه رو عصبانی کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 6216 بازدید | 162 پست
به نظر خودش نمیخواد درمان شه از این افراد اینجازباد دیدم خودتو خسته نکن عزیزم😉

اره واقعا..مثل اینه یکی بیاد از علائم سرماخوردگی بگه بقیه بگن تو سرطان داری..و بفرستنش یجا دیگه

گوش نمیدن که

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کاش بشه.بیچاره همسرم.الهی بمیرم براش عاشق بچه س ولی ب روی خودش نمیاره همش منو دلداری میده میگه مید ...

میتونی وقتی شوهرت خوبه میشه منم میخوام اون لحظه فقط ب خوبیای شوهرم فکر کنم و بزارم کارشو بکنه

کسانی که سرکتاب میخوان خصوصی (مادر سه فرزند
2731
کاش بشه.بیچاره همسرم.الهی بمیرم براش عاشق بچه س ولی ب روی خودش نمیاره همش منو دلداری میده میگه مید ...

مشکل چیه عزیزم؟ ترس داری از رابطه؟

من موفق میشم:)  من یه دختر قوی و توانمندم:)❤   خدایا هرچی آرزوی خوب و قشنگه، برای پدر و مادرم 🙏💞

الان مشهد تو روستاها وشهرستاناشم این رسم دستمال دیگه نیس اگرم باشه خیلی کم پیدا میشه

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍
اره شدیدا دلم داره میترکه.نمیتونمم ب کسی بگم

تهران هستی؟

هر مردی نیاز دارد گاهی زنی فانوسی جلوی او بگیرد و او را ببیند، هر زنی هم نیاز دارد مردی به او بگوید بس است. هر زنی نیاز دارد مردی محکم او را بغل کند و او را نگه دارد. شاید ظاهرش دیکتاتوری باشد. اما زن به خاطر زن بودنش،خیلی پراکنده و پخش است ونیاز دارد که مردی، این پراکندگی را جمع کند. انسجام و متمرکز شدن مال آنیموس است. اگر هم زنی مردی در زندگی اش نیست، زنان این انرژی را باید از آنیموس درونشان بگیرند.
2738

چرا نمیزاری تموم شه؟

هیچ دردی نداره

اگر بخاد دردی هم باشه یه لحظس

فکر کن بعدش دیگه راحت میشی فکر کن همسرت چقدر خوشحال میشه..

خودتم به رابطه نیاز داری گلم.. بزار تموم شه دیگه..

من موفق میشم:)  من یه دختر قوی و توانمندم:)❤   خدایا هرچی آرزوی خوب و قشنگه، برای پدر و مادرم 🙏💞

سلام

این لینک رو بزنید (باز می کنه) و ورزش کگل رو انجام بدید   +  دیلیتور  دست ساز بسازید  (با ک ا ن د و م + پنبه )   و  استفاده کنید سریعا درمان میشید
من یک دوست در همین سایت داشتم  دو سال و نیم عین مشکل شما رو داشت  و شوهرش در عین ناباوری براش صبر کرده بود      با دیلیتور دست ساز  مشکلش حل ه حل شد
https://mamasite.ir/fa/article/10035/واژینیسموس-(عدم-موفقیت-در-انجام-نزدیکی)

{استارتر  شما هم استفاده کن             با دیلیتور دست ساز  +  انجام توصیه های این لینک  +  تحریک زیاد قبل از دخول > که دست همسر مبارک رو می بوسه   >  مسئله   حل ه حل میشه }

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد
چرا نمیزاری تموم شه؟ هیچ دردی نداره اگر بخاد دردی هم باشه یه لحظس فکر کن بعدش دیگه راحت میشی فکر ...

هر دفعه همین تصمیمو میگیرم.اما لحطه اخر با اینک بیچاره همسرم خیلی باهام راه میاد و آرومه جوری جیغ میزنم ک همسرم فقط بغلم میکنه و آرومم میکنه

نه عزیزم

یه دکتر خوب تو تهران میشناختم، ولی از نت هم سرچ کنی میاد راه حل هاش حتی تو اینستا هم پیج دارن، صد در صد هم قابل درمانه، اصلا ناراحت نباش و غصه نخور عزیزم 

هر مردی نیاز دارد گاهی زنی فانوسی جلوی او بگیرد و او را ببیند، هر زنی هم نیاز دارد مردی به او بگوید بس است. هر زنی نیاز دارد مردی محکم او را بغل کند و او را نگه دارد. شاید ظاهرش دیکتاتوری باشد. اما زن به خاطر زن بودنش،خیلی پراکنده و پخش است ونیاز دارد که مردی، این پراکندگی را جمع کند. انسجام و متمرکز شدن مال آنیموس است. اگر هم زنی مردی در زندگی اش نیست، زنان این انرژی را باید از آنیموس درونشان بگیرند.

منم مث تو بودم دقیقا ژل روان کننده استفاده کنید، فقط تحمل کن ی لحطه کار داره تمومه، چشاتو ببند

گاهی خدا میخواهد با دستان تو گره از کار دیگران باز کند... دستان خدا باش  میشه واسه مامان شدنم ی صلوات بفرستی❤️
2706