2737
2739

من یه هفتس ازدواج کردم قبل ازدواج رابطه سطحی داشتم ولی نه کامل رسم نداریم از روزی که عروسی کردم هروقت شوهرم میخواست بهم نزدیک شه تا به مرحله اخر میخواس برسه جیغ میزنمو نمیزارمش ، پسرم شوهر عممه رسم دستمالم داریم تا قبل از پاگشا حالا رفتیم پاگشا مامانم خواهرام عمم همه ناراحتن میگن ای چه وضعشه با ایکه شوهرم خیلی هوامو داره گفت نمیخوام تا ترسش بریزه کاری نمیکنم منم خجالت میکشیدم دیه اومدیم حالا خونمون به شوهرم میگم خیلی اذیت میشی مگه نه گفت تو فکر من نباش ولی این اتفاق باید بیفته فردا از استادم میپرسم  جلوش خجالت کشیدم چون حس میکنم اونم ناراحته ولی به روش نمیاره چکار کنم بچها راه حل بدین لطفا ، 

کسانی که سرکتاب میخوان خصوصی (مادر سه فرزند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

وا ب اونا چ ک شما شب داستان میکنین یا ن؟😐

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2738
باید بری دکتر، این یه نوع مشکله اسمش چی بود...

واژینیموس

قشنگ ترین روز زندگیم ۱۴شهریور ۱۴۰۰ شد؛روزی که دخترم،فرشته نازم،شاخه گل ارغوانم،نفسم،دنیا اومد  دخترم پا به دنیا گذاشت و شد همدم مامانش شد دنیای باباش  دوست دارم الینای قشنگم     
باید بری دکتر، این یه نوع مشکله اسمش چی بود...

واژیمینوس؟

فرهنگ یعنی بپذیریم وجود هر شخص دو بخش دارد!بخش اول:چیزهایی که انتخاب خودش نیست و بطور طبیعی به او داده شده است و نباید مسخره شوند! و بخش دوم:چیزهایی که انتخاب خودش هستند و به ما ربطی ندارند!!
2706