2737
2734
عنوان

خانومای آفرودیت جذب کدوم تیپ مرد میشین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6400 بازدید | 273 پست
ی دوست اینطوری داشتم همش میگفت بقیه میخوان ازم تقلید کنن  و عصبانی میشد من میترسیدم پیشش استی ...

دوستتو نمیدونم شاید توهم زده ولی مال من واقعی چون ن فقط خودم بلکه کل فامیل هم میفهمن و ریز ریز بهم میگن همیشه 😊

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دوستتو نمیدونم شاید توهم زده ولی مال من واقعی چون ن فقط خودم بلکه کل فامیل هم میفهمن و ریز ریز بهم م ...

کسی تقلیو کنه عصبانی میشه و حرص میخوری؟

برام دعا کنید مهربونا ب بد مشکلی گرفتارم:)دعا کنید ابروی من و خانوادم حفظ بشه چون کسایی هستن ک میخوان ابرومو ببرن.دعا کنید مشکلم حل شه و این ادما کاراشونو تموم کنن تا منم ی نفس راحت بکشم
2728
تستم ندادی دشواری نداریم اگه زنای تو خیابون چپ چپ نگات میکنن مطمئنا آفرودیتی😂😂  

عه آره همینطوره 

یه طوری همیشه نگام میکنن با اینکه عجیب غریب نیست قیافم😐 چرا دلیلش چیه ؟

تستم ندادی دشواری نداریم اگه زنای تو خیابون چپ چپ نگات میکنن مطمئنا آفرودیتی😂😂  

ولی جداب از شوخی😄فقط از رو نگاه چپ چپ بقیه خانوما تو خیابون نمیشه ب افرودیت استناد کرد . میدونی چرا چون افرو ممکنه حتیییییییی بد هیکل و یا بد لباس و یا قشنگ نباشه اماااااااا افروی درونش بشدتتتتتتت بالا باشه

2738
دیگه ماشاالله حرفه‌ای شدی تشخیص میدی از دور😂👏😌 چجوریه تستش ؟

صفحه ۴ استارتر یه ادرس گذاشته اونو بزن ببین میاره

فرصت ها مثل رنگین‌کمان میمونن اگه زود نبینیش دیگه معلوم نیست باز کی ببینی🌈                                                                  در انتظار آرزوهایم ...💫🌠
عه آره همینطوره  یه طوری همیشه نگام میکنن با اینکه عجیب غریب نیست قیافم😐 چرا دلیلش چیه ؟

احتمالا به خاطر اینه که فک میکنن برا مردا جذاب ترید

فرصت ها مثل رنگین‌کمان میمونن اگه زود نبینیش دیگه معلوم نیست باز کی ببینی🌈                                                                  در انتظار آرزوهایم ...💫🌠
وای بچه ها تاپیک چ پربازدید شد از صب دارم لایک میکنم😂ببخشید اگ مسیجی رو جا انداختم دیگ😀حالا بگین ا ...

وای دنیز باورت نمیشه تو همین چند دیقه 44 تا نوتیفیکیشن دارم هیچکدومم باز نکردم . سرگیجه گرفتم چقد پر بازدید شد .پست بعدی نفرستاده باز این نوتیفیکشن میره بالا. ی لحظه کهن الگوهاتونو بزاریدزمین ببینم چ خبره 😂😂😂😉

بچه ها چرا حالا بعضیاتون دعوا کردین اون وسطا.آفرودیت ی انرژیه...کاملا مرتبط با زیبایی هم نیستا.خیلی بحثش وسیعه.من یک ماه مطالعه کردم روش..افرودیت انرژیه..من ازهنر انرژی میگیرم احساس میکنم متولد شدم..از رابطه باجنس مخالفم انرژی میگیرم برامم مهم نیس جذابترین باشم یا حالا بهترین.فقط اعتماد بنفس و انرژی مثبتی ک دارم باعث شد ب اهدافم برسم.بقیه ارکتایپهام ویژگی خودشونو دارن.نمیدونم چرا بعضیا ناراحت میشن از کلمه افرودیت😂برامن مهم نیس کسی بفهمه من چی ام.الان تو فکر ازدواجم بخاطر همون موندم ارس یا زئوس..

ولی جداب از شوخی😄فقط از رو نگاه چپ چپ بقیه خانوما تو خیابون نمیشه ب افرودیت استناد کرد . میدونی چرا ...

تا الان که میگفتن باید خوشگل باشه خوش لباس باشه خوش سرو زبون باشه 

2706